Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL VĚNEC, ubytování Mladá Boleslav

Hotel Věnec nabízí ubytování v prostorných a pohodlně zařízených pokojích. Ve vybavení nechybí vlastní sociální příslušenství, TV a telefon. V celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

HOTEL VĚNEC - Okolí ubytování

V okolí Hotelu Věnec najdeme plno zajímavých míst zvoucích k návštěvě. Pár metrů od Hotelu Věnec se tyčí středověký boleslavský hrad, jeho současnou podobu mu vtiskla v pol. 18.stol. císařovna Marie Terezie. Kousek od hradu najdeme nejstarší dům v Mladé Boleslavi a jím je palác Templ, je to gotická budova z konce 15.stol. Ve sklepích domu najde návštěvník archeologické nálezy včetně věrně nainstalovaných objevených hrobů. Na druhé straně náměstí najdeme renesanční starou radnici s figurálními sgrafity s motivy bible, kde od jara do podzimu můžeme vystoupat na vyhlídkovou věž. Nedaleko MB (asi 3km) se nachází ještě jedna (mírně šikmá) vyhlídková věž a tou je MICHALOVICKÁ PUTNA, která pochází z 2.pol. 13.stol., kde se zdržoval i nejslavnější český básník K.H.Mácha. A samozřejmě k Mladé Boleslavi patří i expozice automobilů, kterou najdete v muzeu ŠKODA AUTO.
Hotel Věnec se nachází v historickém centru Mladé Boleslavi. Hotel byl vystavěn ve 20.letech 20. stol. významným architektem Jiřím Krohou (*1893-+1974). V hotelu se nachází restaurace s letní terasou a s nádherným výhledem na Mladou Boleslav a okolí.

Fotografie HOTEL VĚNEC

HOTEL VĚNEC
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL VĚNEC

Velká mapa