Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Tiffany, ubytování Český Krumlov

Romantický Pension Tiffany je situován v centru v příjemné tiché uličce, 50 kroků od českokrumlovského divadla, muzea a kamenného mostu. Náš historický dům z roku 1625, který je zařazen mezi kulturní památky, se nám podařil s ohledem na středověký ráz města velmi citlivě a komplexně zrekonstruovat. Za tři minutky pohodovou chůzí dojdete na hlavní náměstí. Nacházíme sme v klidné části centra Českého Krumlova a přitom se k nám dostanete jednoduše, nedalekým sjezdem z hlavní silnice. Dále již navazuje pěší zóna historického centra. Romantický Pension Tiffany je situován v centru v příjemné tiché uličce, 50 kroků od českokrumlovského divadla, muzea a kamenného mostu. Náš historický dům z roku 1625, který je zařazen mezi… Více… kulturní památky, se nám podařil s ohledem na středověký ráz města velmi citlivě a komplexně zrekonstruovat. Za tři minutky pohodovou chůzí dojdete na hlavní náměstí. Nacházíme sme v klidné části centra Českého Krumlova a přitom se k nám dostanete jednoduše, nedalekým sjezdem z hlavní silnice. Dále již navazuje pěší zóna historického centra. Při vstupu na Vás dýchne duch českokrumlovské historie. Přivítá Vás dubové schodiště, k ubytování jsou na výběr 3 velké historické pokoje a 3 menší romantické pokojíky. Parkování do 2 min. chůze od penzionu. Možnost hlídaného parkoviště s poplatkem 100m od penzionu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pension Tiffany - Vybavení pokojů

Máme pro Vás k dispozici 3x romantický 2-lůžkový pokoj se společnou koupelnou a 3x historický 2 až 4-lůžkový pokoj s přistýlkami s koupelnou a WC.
Kapacita je 18 lůžek.

Pension Tiffany - Možnosti stravování

Snídaně v penzionu, v bezprostřední blízkosti penzionu je mnoho různých restaurací. Obchod s potravinami je 50m od penzionu.

Pension Tiffany - Okolí ubytování

Naproti pensionu sídlí půjčovna lodí, raftů a kol. Rádi Vám poradíme, kam na výlet do okolí, kam za památkami, kulturou nebo kde se dobře najíte. Pokud budete mít zájem, zašleme Vám nabídku programů a dalších služeb mailem.
Prohlídka hradu a zámku Český Krumlov, hradní příkop s medvědy, kostel Sv. Víta, otáčivé hlediště v Českém Krumlově, Pivovar Eggenberg,...Festivaly - Slavnosti pětilisté růže, Mezinárodní hudební festival, Festival komorní hudby.... Sportovní a turistické aktivity - přehrada Lipno, cykloturistika, golf, koně, rafty a kanoe na Vltavě, stezka pro bruslaře... Rozhledna na Kleti.
Svatováclavské slavnosti, vánoční trhy, Hradební muzeum a Zámecká věž. Ski areál Lipno, Ski areál Hochficht.
» Autobusové nádraží:  5min. chůzí » Vlakové nádraží:      25min. chůzí » Hlavní náměstí:         3min. chůzí » Zámek:                  10min. chůzí » Městské divadlo:       1min. chůzí » Otáčivé hlediště:      18min. chůzí » Půjčovna raftů/lodí:    1min. chůzí

Fotografie Pension Tiffany

Pension Tiffany
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Tiffany

Velká mapa