Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Richie u Aquaparku, ubytování Praha 10

Luxusní rodinné ubytování 65m2 až pro 6 osob, klidná část Prahy 10 bude dokonale vyhovovat rodině, páru,jednotlivci i obchodníkovi na služební cestě. Dispozice obývací pokoj (rozkládací kožená pohovka Chesterfield pro 2 osoby),ložnice (velká manželská postel 200x200cm a 2 mobilní přistýlky 90x200cm pro 2 osoby), kuchyň, pračka, samostatné WC, prostorná koupelna s vanou a pračkou, TV, Wi-Fi, terasa, bezplatné parkoviště. 10 min Aquapalace.KOUŘENÍ POVOLENO POUZE NA BALKONĚ.Cestujete se zvířetem? Zeptejte se nás! 1 ložnice (Extra velká manželská postel 200x200 cm pro 2 osoby), vybavená kuchyň (trouba, varná deska, mikrovlnka, varná konvice,toustovač,topinkovač) s jídelním koutem (velký jídelní stůl a 4 pohodlnými židlemi), v… Více… obývacím pokoji velká rozkládací kožená pohovka Chesterfield pro 2 osoby 180x200 cm, prostorná koupelna s pračkou, prostorná předsíň s věšákem , WC. Samozřejmostí je fén na vlasy, kulma na vlasy, žehlička, žehlící prkno.Pro rezervaci 5-té a 6-té osoby dvě mobilní přistýlky ( 2x 90x200cm ). V ceně ubytování není započítán povinný poplatek za úklid ve výšíá 20 EUR/pobyt. Upozornění :V případě zatajení skutečností počtu ubytovaných osob (např. platící za jednu, ubytované 2 osoby) bude rozdíl ceny dle platného ceníku doúčtován osobě, která provedla rezervaci přes ubytovací portál v den ukončení ubytování.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartmán Richie u Aquaparku - Vybavení pokojů

1 ložnice (Extra velká manželská postel 200x200 cm pro 2 osoby), vybavená kuchyň (trouba, varná deska, mikrovlnka, varná konvice,toustovač,topinkovač) s jídelním koutem (velký jídelní stůl a 4 pohodlnými židlemi), v obývacím pokoji velká rozkládací kožená pohovka Chesterfield pro 2 osoby 180x200 cm, prostorná koupelna s pračkou, prostorná předsíň s věšákem , WC. Samozřejmostí je fén na vlasy, kulma na vlasy, žehlička, žehlící prkno.Pro rezervaci 5-té a 6-té osoby dvě mobilní přistýlky ( 2x 90x200cm ).

Apartmán Richie u Aquaparku - Možnosti stravování

bez stravy, vlastní kuchyň.

Apartmán Richie u Aquaparku - Okolí ubytování

Richie Apartmán se nachází na okraji pražské čtvrti Uhříněves, 3 km od akvaparku Čestlice a nákupního centra Průhonice.
AQUAPARK Aquapalace Praha Průhonice: 10 min autemGOLF HostivařPERIFERIE PRAHY
Z hlavního nádraží v Praze 20 minut vlakem (5 zastávek vlakem) do stanice Praha - Uhříněves. Lístek stojí 24Kč pro 1 osobu. Foto je v galerii. V ulici Sušilova je to dům 1437/54N, prostřední vchod domu, 2. patro s výtahem, Apartmán Richie.lze koupit přímo ve vlaku. Z nádraží 300m pešky do apartmánu. Možné spojení také metrem C do st.Háje a busem do Uhříněvsi.Aquapalace Praha Průhonice je 10 minut jízdy autem. Outlet Arena Štěrboholy autem 10min.

Fotografie Apartmán Richie u Aquaparku

Apartmán Richie u Aquaparku
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Richie u Aquaparku

Velká mapa