Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Maximus Resort Hotel Brno, ubytování Brno

Hotel Maximus Resort na Brněnské přehradě nabízí ideální příležitost k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Nachází se jen deset minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody, pouhé 4 minuty chůze na pláž. Pokud tedy hledáte klid, ale zároveň potřebujete být v centru dění, bude pro vás Maximus Resort to pravé. Hotel Maximus Resort byl otevřen v červnu 2012, nabízí za příplatek wellness centrum Infinit Maximus s vodním a saunovým světem včetně masáží, bazénu, vířivky, parní sauny, Kneippovy lázně a venkovního ochlazovacího bazénku. Hosté mohou využít zvýhodněné ceny do wellness centra. Hosté si mohou zahrát bowling, kulečník a stolní tenis. Nedaleko jsou k dispozici také 3 tenisové kurty a hřiště… Více… na plážový volejbal. Rezort nabízí možnost parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Maximus Resort podává každé ráno snídani formou bufetu. V restauraci se připravují mezinárodní jídla. Na 200 metrů vzdálené Brněnské přehradě si můžete udělat výlet lodí. V okruhu 2 km se nachází golfové hřiště Kaskáda, zoo a autobusová zastávka Přístaviště. Rezort leží 15 minut jízdy od centra Brna, hradu Špilberk a Veveří i vily Tugendhat, která je průkopnickou stavbou moderní evropské architektury. K dispozici je také bezplatná kyvadlová doprava.  Hotel Maximus Resort patří mezi vyhlášené svatební hotely v Brně. Pokud plánujete svatbu, zeptejte se nás na nový svatební palouk a přijďte se podívat, jaké možnosti pro vaše rodinné akce a oslavy vám může hotel v Brně nabídnout. K dispozici je 20 hlídaných parkovacích míst. Dětská postýlka je k dispozici zdarma. Přistýlka je k dispozici za poplatek 850,- Kč. Pes za příplatek 500,-Kč. Ceny v období veletrhů na dotaz.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 836 Kč za osobu na noc!

Maximus Resort Hotel Brno - Vybavení pokojů

Stylově zařízené pokoje mají minibar, TV s plochou obrazovkou a koupelnu. Některé zahrnují posezení nebo samostatný obývací pokoj a set pro přípravu čaje. K většině patří terasa nebo balkon s výhledem na okolní krajinu. Resort má 3hvězdičkovou a 4hvězdičkovou část.
 

Maximus Resort Hotel Brno - Možnosti stravování

* snídaně formou studeného a teplého bufetu (7 – 10 hod) * restaurace s celodenním provozem * výborná kuchyně * bar od 10.00 – 22.00 (dále dle požadavku klienta) * coffee breaky během konferencí, seminářů,porad,pracovních setkáních,školení,prezentací * catering, svatební hostiny * room servis * garden party

Maximus Resort Hotel Brno - Okolí ubytování

Hotel Maximus Resort se nachází v lokalitě Brněnské přehrady na hranici přírodního parku Podkomorské lesy, který je nejrozsáhlejším přírodním komplexem na území města Brna. Zahrnuje rozlehlé lesní oblasti, v jejichž středu protéká řeka Svratka.
Romantická zákoutí v okolí Brněnské přehrady návštěvníka dovedou až k nedalekému hradu Veveří, jenž se vypíná na mohutné skále a dominuje krajině nad vodní plochou. Její hladinu s výjimkou zimních měsíců brázdí řada výletních parníků, které spolehlivě rozšiřují dopravní možnosti návštěvníků.
Hostům hotelu slouží rovněž k pronájmům pro samostatné společenské aktivity. Obrovskou část severní oblasti přehrady, v níž se hotel nachází, zabírá také rozlehlá lesní obora s nabídkou atraktivních cyklotras.
Popis cesty souřadnice pro GPS 49°14'36.197"N; 16°30'56.295"E sjezd z dálnice D1 - Exit 190 - Brno západ projedete tunelem a pokračujete ve směru na Svitavy asi po 1,5 km odbočíte doprava - směr Bystrc-přehrada přibližně po 3 km bude světelná křižovatka (záchytný bod po pravé straně OBI) můžete jet na křižovatce rovně, ale i doprava (2 varianty příjezdu na hotel) Přes přístav na Brněnské přehradě - rovně pojedete po hlavní silnici - směr Přístav (silnice se stáčí doprava) asi po 200 m cesty do kopce odbočíte doprava - Přístav a pokračujete rovně přejedete přes hráz a pokračujete podél břehu přehrady (vodní plochu máte po levé straně) - po 1,5 km vás uvítá poutač hotel Maximus u vjezdu do hotelového areálu
 
Přes Kníničky (lepší v zimním období) - doprava hned za křižovatkou pojedete po hlavní silnici doleva a pokračujete kolem OBI do Kníniček projedete celou obec Kníničky a na konci odbočíte doleva směrem na Rozdrojovice asi po 1 km odbočíte doleva (za hotelem Atlantis) dojedete až ke křižovatce, kde se dáte doleva a po levé straně už budete vidět hotel Maximus a vjezd do areálu

Fotografie Maximus Resort Hotel Brno

Maximus Resort Hotel Brno
Zvětšit fotografii

Mapa Maximus Resort Hotel Brno

Velká mapa