Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel SLOVAN, ubytování Plzeň

Hotel Slovan - secesní perla Plzně v klidné části centra města. Historicky cenná budova bohatě architektonicky zdobená s naprosto unikátním vnitřním schodištěm vytváří neopakovatelnou atmosféru. Hotel Slovan - secesní perla Plzně v klidné části centra města. Historicky cenná budova bohatě architektonicky zdobená s naprosto unikátním vnitřním schodištěm vytváří neopakovatelnou atmosféru. Hotel vyniká velikostí svých interiérů. Pokoje, hotelová restaurace, chodby a hlavně schodiště, vše je mimořádně prostorné a působivé. Hostům je k dispozici monitorované parkoviště v uzavřeném nádvoří.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 750 Kč za osobu na noc!

Hotel SLOVAN - Vybavení pokojů

K dispozici je 11 jednolůžkových nebo 25 dvoulůžkových pokojů s kompletním příslušenstvím (WC, sprcha nebo vana). Pokoje jsou minořádně prostorné. Na některých je požnost přistýlky.

Hotel SLOVAN - Možnosti stravování

Restaurace s tradiční českou a mezinárodní kuchyní.

Hotel SLOVAN - Okolí ubytování

Hotel je umístěn v nejhezčí části města v soustavě udržovaných parků obklopující hlavní náměstí s gotickou katedrálou. Všechny pamětihodnosti jsou snadno dosažitelné příjemnou pěší procházkou. V těsné blízkosti je Velké divadlo, západočeské muzeum, vědecká knihovna, centrální náměstí s kaderálou sv. Bartoloměje, pivovarské muzeum, muzeum loutek,  židovská synagoga.
Snadný příjezd autem. Městskou dopravou v dosahu vlakového a autobusového nádraží.

Fotografie Hotel SLOVAN

Hotel SLOVAN
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel SLOVAN

Velká mapa