Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Allvet, ubytování Vyškov

Hotel Allvet jsou především kvalitní hotelové a restaurační služby v hezkém prostředí nově zrekonstruované historické budovy. Hotel je situován blízko významných dopravních tepen a je tedy výborně přístupný z dálnice Brno-Vyškov-Olomouc a Brno - Kroměříž (1 km od D1 EXIT 226) - odpočněte si na Vašich cestách . Hotel má díky své poloze a rozlehlému sportovně-relaxačnímu areálu osobitou atmosféru, pro kterou je vyhledáván k odpočinku, relaxaci i jako ideální místo pro poznávání této turisticky atraktivní lokality   Hotel Allvet je nová zrekonstruovaná historická budova, která se nachází v malebném prostředí Vyškovské brány. Hotel je situován blízko významných dopravních tepen a je tedy výborně přístupný z… Více… dálnice Brno-Vyškov-Olomouc a Brno - Kroměříž. Hotel má díky své poloze a rozlehlému sportovně-relaxačnímu areálu osobitou atmosféru, pro kterou je vyhledáván ke konání oslav, svateb a konferencí, stejně jako k příjemnému trávení volného času. Služby našim hostům: recepce a informace od 6,00 hod - do 23,00 hod, služba buzení telefonem, připojení k internetu v celém hotelu (WI-FI), Monitorované parkoviště uvnitř areálu, bezbariérový přístup, doprovodný program Bohaté snídaně jsou pro vás nachystané formou švédských stolů či menu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Allvet - Nabízené služby

Gurmánské kuchyně. Sportovní a relaxační pobyty.

Hotel Allvet - Vybavení pokojů

Prostorné nově vybavené pokoje nabídnou vše co pro pohodný odpočinek potřebujete. Vybavení pokoje: koupelna s WC, sprchou nebo vanou, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou předvolbou, internet.

Hotel Allvet - Možnosti stravování

Stylová hotelová restaurace připravuje poctivou českou i mezinárodní kuchyni, výhradně s čerstvých surovin. V jarních a podzimních měsících připravuje tým kuchařů tématicky zaměřenou kuchyni. V letních měsících se na letních zahrádkách a terasách podávají grilované speciality.

Hotel Allvet - Okolí ubytování

V okolí Vyškova můžete najít plno zajímavostí.
 
Vyškov nabízí mnohá atrakce nejen pro Vaše děti. Velmi vyhledávaný je DINOPARK, ZOO a Vyškovský aquapark. 
V bezprostřední blízkosti je množství turistický tras a cílů. Rezervace Větrník, rozhledna v Drnovicích, Přehradní nádrž Opatovice, Letní přírodní koupaliště Luleč a Pistovice. Farma Bolka Polívky, Německý ostrůvek (Lysovice), Větrný mlýn (Ruprechtov). 
V krátkých dojezdových vzdálenostech jsou:
22 Km - Moravský kras a propast Macocha
19 min - Brno - muzea, nákupní galerie, zábava, památky
14 km - Slavkov a Slavkovské bojiště - dějiště bitvy tří cisařů
30 min - Kroměříž a květné zahrady UNESCO
40 min - Olomouc a historické centrum - UNESCO
30 min - Vyhlášené vinařské oblasti
Jihomoravské město Vyškov s 23 000 obyvateli leží ve Vyškovské bráně na horním toku řeky Hané asi 30 km severovýchodně od Brna. Po staletí představuje kulturní, společenské a hospodářské centrum regionu. Dnes je však především moderním evropským městem, které svým obyvatelům i návštěvníkům nabízí řadu možností, jak zde strávit příjemné chvíle.
 
Vyškovsko ohraničuje na západě Moravský kras, z jihozápadní strany slavkovské bojiště a severovýchodně přechází v úrodnou Hanáckou nížinu. Díky kulturnímu bohatství, přírodním půvabům a pestré nabídce aktivit nejrůznějšího zaměření si Vyškovsko nezadá s jinými turistickými oblastmi jižní Moravy.
 
Ve Vyškově, který je vzdálen 2 km od hotelu Allvet, můžete navštívit:
Aquapark vyhlášené ZOO s Dinoparkem hvězdárnu kino Sokolský dům pro milovníky historie Muzeum a památky Vyškova (zámek, zámecká zahrada, renesanční radnice, morový sloup, kašna, studna, hradby, kaple sv. Anny a jiné historické památky)  Propast Macocha - je více než 138 m hluboká a je největší propastí svého druhuv České republice a i ve střední Evropě
Náš hotel je pouze 1 km od Exitu 226 D1 - VYŠKOV ZÁPAD. Na sjezdu se dáte do prava a po 1 km na pravé straně se objeví budova našeho hotelu. 

Fotografie Hotel Allvet

Hotel Allvet
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Allvet

Velká mapa