Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


UNIHOTEL Liberec, ubytování Liberec

Unihotel Librec nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v centru Liberce ve dvou a třílůžkových pokojích, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, pracovní cesty, rodiny s dětmi, individuální turisty, sportovní kluby... Unihotel nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v centru Liberce ve dvou a třílůžkových pokojích, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, pracovní cesty, rodiny s dětmi, individuální turisty, sportovní kluby a další. Vítáni jsou i cyklisté s koly a hosté s domácími mazlíčky. Část pokojů je bezbariérová a tedy vhodná pro tělesně postižené hosty. Hotel se nachází v prvních dvou patrech budovy Technické univerzity, přímo v srdci města. V prvním patře jsou základní dvoulůžkové pokoje… Více… Economy a buňky -  dva dvoulůžkové pokoje spojené chodbičkou se společným sociálním zařízením. Ve druhém patře jsou zrenovované dvou a třílůžkové pokoje Standard s TV a zrekonstruovanými koupelnami. Prostory celé budovy jsou nekuřácké.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 495 Kč za osobu na noc!

UNIHOTEL Liberec - Možnosti stravování

Pondělí - pátek je v přízemí budovy otevřen bufet (7-14:30 hod), v blízkosti hotelu je několik restaurací různých kategorií. Pro vétší skupiny je možné zajistit celodenní stravování v menze TUL, která je přímo v budově.

UNIHOTEL Liberec - Okolí ubytování

Autem: směr centrum, knihovna, bazén - za knihovnou (v Rumjancevově ulici) první odbočka vpravo za katastrálním úřadem (ve směru od bazénu první vlevo), parkoviště je umístěno za budovou.
MHD: zastávka tramvaje "Ul. 5.května" je vzdálena 200m od hotelu.

Fotografie UNIHOTEL Liberec

UNIHOTEL Liberec
Zvětšit fotografii

Mapa UNIHOTEL Liberec

Velká mapa