Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartment Brno, ubytování Brno

ApartmányNabízíme pronájem 3 luxusních apartmánů v centru města Brna blízko výstaviště BVV. Nadstandardní vybavení apartmánů uspokojí i nejnáročnější klienty. Toto ubytování je vhodné pro klienty, kteří preferují naprosté soukromí a zároveň chtějí mít všude blízko. ApartmányNabízíme pronájem 3 luxusních apartmánů v centru města Brna blízko výstaviště BVV. Nadstandardní vybavení apartmánů uspokojí i nejnáročnější klienty. Toto ubytování je vhodné pro klienty, kteří preferují naprosté soukromí.  Ideální pro: služební cesty krátkodobé,dlouhodobé pobyty návštěvy veletrhů a výstav (BVV) dlouhodobý pronájem pro zaměstnance firem Vybavenost: kompletně vybavený kuchyňský kout lednička , dvojlůžko +… Více… jednolůžko v každém apartmánu kabelová televize internet koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC dle typu apartmánu parkování přímo před domem V ceně je zahrnuto: nonstop WIFI připojení k internetu ručníky, povlečení závěrečný úklid

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 468 Kč za osobu na noc!

Apartment Brno - Vybavení pokojů

Apartmán A
Apartmán se skládá z jednoho pokoje s dvojlůžkem a samostaným lůžkem, rozkládací sedačkou (možná je přistýlka). Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení a kuchyňka, vše v moderním provedení. Součástí pokoje je televize. Pokoj má přípojku na internet. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami.
Součástí kuchyňky je základní vybavení, rychlovarné konvice a lednice.
Hosté si mohou bezplatně zapůjčit žehlící prkno s žehličkou a fén.
Kapacita osob: max. 4
 
Apartmán B
Apartmán se skládá z jednoho pokoje s dvojlůžkem a samostaným lůžkem, možná je přistýlka. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení a kuchyňka, vše v moderním provedení. Součástí pokoje je televize. Pokoj má přípojku na internet. Koupelna je vybavena rohovou vanou, dvojumyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami.
Součástí kuchyňky je základní vybavení, rychlovarné konvice a lednice.
Hosté si mohou bezplatně zapůjčit žehlící prkno s žehličkou a fén.
Apartmán B lze propojit nebo kombinovat s apartmánem C.
Kapacita osob: max. 4

 
Apartmán C
Apartmán se skládá ze dvou pokojů se samostatnými vstupy. Jeden je vybaven dvojlůžkem a rozkládací pohovkou a druhý pokoj je vybaven 3 samostanými lůžky, možná je přistýlka. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení a kuchyňka, vše v moderním provedení. Součástí pokoje je televize. Pokoj má přípojku na internet. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami.
Součástí kuchyňky je základní vybavení, rychlovarné konvice a lednice.
Hosté si mohou bezplatně zapůjčit žehlící prkno s žehličkou a fén.
Apartmán C lze propojit nebo kombinovat s apartmánem B.
Kapacita osob: max. 8

Fotografie Apartment Brno

Apartment Brno
Zvětšit fotografii

Mapa Apartment Brno

Velká mapa