Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


APARTMAN STUDENT, ubytování Praha 4

Hotel Apartman sídlí v jižní části Prahy na velmi dobře dostupném místě. Nabízí moderní pokoje s balkonem a kabelovým internetem. Na místě je k dispozici veřejné parkoviště zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené antialergickými matracemi, TV s plochou obrazovkou a lednicí. Jejich součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem. Volně můžete používat prakticky vybavenou společnou kuchyň, která se nachází na patře. Wi-Fi je k dispozici všude zdarma. Na místě můžete využít různé služby a zařízení. Patří k nim restaurace à la carte, která podává pokrmy české i mezinárodní kuchyně, a obchod s potravinami a smíšeným zbožím. Hosté se odreagují mimo jiné ve fitness centru nebo hudebním klubu. Recepce je otevřená… Více… nepřetržitě. Kunratický les je vzdálený 500 metrů, rybník Šeberák 1 km. Do areálu koupaliště na Hostivařské přehradě dojedete za 10 minut. Autobusová zastávka Volha se nachází přímo za budovou. Na stanici metra Chodov odtud dojedete autobusem za 5 minut. Hromadnou dopravou se dostanete na hlavní nádraží za 20 minut. Hotelové pokoje poskytují ubytování v moderně vybavených pokojích, obklopené klidným prostředím. Dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány jsou situované v prestižní jižní čtvrti Praha 4 – Kunratice, v  areálu poskytujících mnoho zajímavých služeb. Součástí vybavení apartmánů je vlastní sociální zařízení, lednice, LCD televize a kabelové připojení k internetu zdarma. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

APARTMAN STUDENT - Vybavení pokojů

V budově se nachází 125 prosluněných, nadstandardně vybavených pokojů. Dále restaurace, fitness, music club, sportovní centrum a široká nabídka zábavných, sportovních a kulturních aktivit. 

APARTMAN STUDENT - Možnosti stravování

restaurace s celodenním provozem. Možnost objednat snídaně i polopenze.

APARTMAN STUDENT - Okolí ubytování

Hotel Apartman se nachází na dopravně velmi dobře dostupném místě, 3 zastávky MHD od stanice metra C Chodov, bezproblémová dostupnost do centra automobilem též jako MHD.
Objekt Apartman Student má výborné dopravní spojení, zhruba 50 m od něj staví autobusové linky 197 a 177 na zastávce Volha, vzdálené 4 minuty jízdy od stanice metra Chodov - červená trasa C. Na zastávku Volha jezdí také noční spoj 511. Díky výtečné návaznosti autobusu a metra se lze dostat snadno a rychle do centra a následně takřka kamkoliv po Praze.

Fotografie APARTMAN STUDENT

APARTMAN STUDENT
Zvětšit fotografii

Mapa APARTMAN STUDENT

Velká mapa