Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Oáza, ubytování Praha 4

Hotel OÁZA se nachází nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu. Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy. V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou, v areálu je také kosmetický salón, fitness a restaurace. Ubytování je možné ve jednolůžkových až třílůžkových pokojích, wifi připojení je zdarma.  Každý pokoj má svůj vlastní balkon. Osobní přístup k našim hostům je samozřejmostí. Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště - cena 100,-CZK za den pro hotelové hosty, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu… Více… Hotel OÁZA se nachází nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu. Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy. V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou, v areálu je také kosmetický salón, fitness a restaurace, která nabízí každý všední den denní menu v čase obědů. Ubytování je možné v jednolůžkových až třílůžkových pokojích, wifi připojení je zdarma.  Každý pokoj má svůj vlastní balkon. Snídaně, která je zahrnuta v ceně ubytování je od 7:00 do 10:00 hodin. Osobní přístup k našim hostům je samozřejmostí. Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště - cena 100,-CZK pro hotelové hosty, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu OAZA hotel Vám nabízí zajištění mnoha dalších služeb: rezervace restaurací, průvodce, prohlídky Prahy a dalších měst v ČR, transfer z letište taxi, nebo minibus za speciálni cenu, pronájem automobilu, apod.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Oáza - Nabízené služby

OAZA hotel Vám nabízí zajištění mnoha dalších služeb: průvodce, prohlídky Prahy  a dalších měst v ČR, transfer z letište taxi, nebo minibus za speciálni cenu, pronájem auta apod.

Hotel Oáza - Vybavení pokojů

Ubytování je možné ve jednolůžkových až třílůžkových pokojích, wifi připojení je zdarma.  Všechny pokoje mají vlastní balkon. Osobní přístup k našim hostům je samozřejmostí.

Hotel Oáza - Možnosti stravování

Snídaně - formou bufetu

Hotel Oáza - Okolí ubytování

Hotel OÁZA je nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu. Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy, V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou.
Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu
Parkoviště je od 1.11.2018 zpoplatněno za spec. cenu pro hotelové hosty 100,-CZK.
Hotel OAZA je nedaleko centra Prahy, v klidné vilové čtvrti, 5 stanic metra od Václavského náměstí. Metro je do 5 min. chůze od hotelu. Velkou výhodou je vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy. V centru Prahy se totiž velmi obtížně parkuje. Hotel je součástí sportovního areálu s tenisovými kurty a sportovní halou.
Výhody – nedaleko centra, vlastní parkoviště - cena 100,-za den pro hotelové hosty, klidné- tiché prostředí,  5 min. od metra, prostě oáza klidu

Fotografie Hotel Oáza

Hotel Oáza
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Oáza

Velká mapa