Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL ROUS, ubytování Plzeň

Tento luxusní hotel je ideálně umístěný v samém centru Plzně, v těsné blízkosti Náměstí Republiky. Hotel Rous nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a krásný výhled na historické centrum města. Tento luxusní hotel je ideálně umístěný v samém centru Plzně, v těsné blízkosti Náměstí Republiky. Hotel Rous nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a krásný výhled na historické centrum města. Hotel Rous stojí kousek od všech kulturních a historických památek Plzně. Hotelová terasa je umístěná uvnitř středověkých hradeb a nabízí nádherný výhled. Snídaně se podává od 7:00 do 11:00. Občerstvení je k dispozici také v Café Emily s výhledem do hezkého parku. Hotel může zajistit zapůjčení kyvadlovou dopravu na letiště. Kryté… Více… parkování za poplatek je k dispozici 10 minut chůze od Hotelu Rous. Parkování před hotelem je v noci a o víkendech zdarma. Počet pokojů: 18

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 690 Kč za pokoj na noc!

HOTEL ROUS - Vybavení pokojů

Hotel ROUS nabízí celkem 18 pokojů, z toho 15 dvoulůžkových a 3 jednolůžkové, včetně 3 apartmáa 1 bezbariérového pokoje. Dále nabízí kongresový salónek až pro 18 osob.Snídaně jsou hotelovým hostům podávány v Caffé Emily nebo na venkovní terase na historických městských hradbách s úžasným výhledem do rozkvetlého parku.
Vybavení pokojů: internetové připojení zdarma (WIFI, ethernet, DHCP on), minibar, trezor s digitální ovládáním, telefon, uzavřený televizní okruh s více jak 200 kanály (české, německé, italské, francouzské, arabské atd.), koupelna vybavená vanou se sprchou, bidetem, vysoušečem vlasů a značkovou kosmetikou

HOTEL ROUS - Možnosti stravování

V hotelu se nachází Francouzská kavárna, kde se nabízí snídaně, které jsou podávané formou bufetu, během dne možnost občerstvení (slané/ sladké štrůdly, tousty ...).  Snídaně se podává od 7:00 do 11:00. Občerstvení je k dispozici také v Café Emily s výhledem do hezkého parku.
V blízkosti hotelu se nachází velké množství restaurací (česká, španělská, italská, indická řecká restaurace).

HOTEL ROUS - Okolí ubytování

Tento luxusní hotel je umístěný v samém centru Plzně, v těsné blízkosti Náměstí Republiky. V centru je mnoho historických památek. Nedaleko velká Zoo, nákupní střediska, hrady, zámky, kina, bary, diskotéky, parky atd.
V blízkosti hotelu se nachází zastávky městské hromadné dopravy (tramvaje, autobusy, trolejbusy).

Fotografie HOTEL ROUS

HOTEL ROUS
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL ROUS

Velká mapa