Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata Labská - Špindlerův Mlýn, ubytování Špindlerův Mlýn

Chata Labská ve Špindlerově Mlýně je jasná volba pro hosty, kteří preferují ubytování u sjezdovky, dobrou dopravní dostupnost, čistotu a bezkonkurenční ceny. Chata Labská se nachází u hlavní silnice na příjezdu do lyžařského areálu Špindlerův Mlýn, v bezprostřední blízkosti třísedačkové lanovky a přehradní nádrže Labská. Nabízíme Vám – kromě přátelského přístupu - stabilní Wi-Fi (samozřejmě zdarma), zahradu, zázemí pro grilování, stolní fotbal, bezplatné parkoviště i jedinečný výhled na Labskou přehradu.Chata Labská poskytuje čisté, ekonomicky dostupné, ale komfortní ubytování hostelového typu, tj. jednoduše zařízené jedno až pětilůžkové pokoje s TV, posezením a psacím stolem. K dispozici jsou… Více… uzamykatelné společné koupelny se sprchou. Některé pokoje mají výhled na Labskou přehradu, jiné hledí na okolní kopce a do přírody, která tady stojí za to. Na vrchních patrech jsou k dispozici společné kuchyňky se sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou, chladničkou, rychlovarnou konvicí i nádobím. Počítat lze také se službou praní prádla nebo úschovnou lyží a jízdních kol.Chata Labská je díky své poloze a dobré dopravní dostupnosti velmi výhodnou volbou, která umožňuje velkou škálu vyžití. Na své si u nás přijdou sjezdoví lyžaři, stejně tak jako běžkaři, v létě pak turisté, cyklisté i rybáři. Náš servis je orientován jak na jednotlivce, tak i na rodiny, díky poměrně velké ubytovací kapacitě jsme schopni uspokojit i cestovní kanceláře, třídní srazy, sportovní kluby, firemní akce a teambuildingy, lyžařské výcviky, školy v přírodě a jiné skupiny. V přízemí budovy naleznete útulný bar se spoustou kvalitní hudby, karibských rumíků, Krakonošovou dvanáctkou a nekuřáckou restauraci. Ta je otevřena denně, nabídneme Vám poctivé české hotovky formou denních menu i stálý jídelní lístek, ze kterého si, jak věříme, vybere každý.Obchod s potravinami najdete 1 km od chaty.Přímo před penzionem najdete zastávku skibusu, veškeré místní dopravy i dálkových linek z Prahy, Brna, Hradce Králové. Pouze u nás možnost masáže přímo na pokoji!!! Přijďte pobejt. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 430 Kč za osobu na noc!

Chata Labská - Špindlerův Mlýn - Vybavení pokojů

Pokoje jsou z poloviny situovány na přehradu Labská a z druhé strany je pěkný pohled do přírody. 
Všechny pokoje jsou vybaveny standardně umyvadlem, postelemi, TV, šatní skříní, nočními stolky, psacím stolem a židlemi.
Hostům je obvykle k dispozici 9 dvojlůžkových, 6 třílůžkových pokojů, 4 čtyřlůžkové pokoje a 2 peťilůžkové pokoje. 
Pouze u nás možnost objednání masáže na svém pokoji !!!

Chata Labská - Špindlerův Mlýn - Možnosti stravování

V přízemí budovy naleznete útulný bar se spoustou kvalitní hudby, karibských rumíků, Krakonošovou dvanáctkou a nekuřáckou restauraci, která je otevřena denně. Nabídneme Vám poctivé české hotovky formou denních menu i stálý jídelní lístek, ze kterého si, jak věříme, vybere každý. 

Chata Labská - Špindlerův Mlýn - Okolí ubytování

Chata Labská je díky své poloze a dobré dopravní dostupnosti velmi výhodnou volbou, která umožňuje velkou škálu vyžití. Na své si u nás přijdou sjezdoví lyžaři, stejně tak jako běžkaři, v létě pak turisté, cyklisté i rybáři. Náš servis je orientován jak na jednotlivce i rodiny, díky poměrně velké ubytovací kapacitě jsme schopni uspokojit i cestovní kanceláře, sportovní kluby, firemní akce a teambuildingy, lyžařské výcviky, školy v přírodě a jiné skupiny. 
Najdete nás u přehrady Labská, cca 300metrů od hráze, odkud vychází několik turistických a cykloturistických tras.  
Přímo před penzionem najdete zastávku skibusu, veškeré místní dopravy i dálkových linek z Prahy, Brna,  Hradce Králové.

Fotografie Chata Labská - Špindlerův Mlýn

Chata Labská - Špindlerův Mlýn
Zvětšit fotografii

Mapa Chata Labská - Špindlerův Mlýn

Velká mapa