Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel SAVOY, ubytování České Budějovice

Vítejte v Hotelu SAVOY – v novém luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází v samém centru Českých Budějovic, pouhých pár kroků od historického jádra města a v těsné blízkosti kulturních, sportovních i nákupních center  Náš hotel je vyhledávaný především pro své klidné a tiché prostředí. Jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu poskytovaných služeb. Hotel byl postaven v souladu s nejnovějšími evropskými kritérii a požadavky na kvalitu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel SAVOY - Vybavení pokojů

Všech 60 moderních pokojů nabízí našim klientům vysoký komfort nejen svým novým vybavením, ale také svou rozlohou, která u každého z nich činí minimálně 27 m2.Všechny pokoje jsou bezbariérové.V pokojích a společných prostorech jsou umístěny požární kouřové detektory.Hotel je ideální pro skupiny do 120 osob. Bufetová snídaně je v ceně ubytování.Vybavení pokojů

vysokorychlostní připojení k internetu zdarma - WiFi i pevné připojení
bezpečnostní zámkový kartový systém
barevná televize se satelitním programem
telefon s přímou volbou
trezor
minibar
koupelna s vanou/sprchou, WC a fénem

Další služby

WiFi zdarma v celém objektu
hotelové parkoviště
směnárna
prodej drobné kosmetiky a dárkových předmětů
praní a žehlení prádla
domácí mazlíčci jsou vítáni
přijímáme platební karty

Hotel SAVOY - Možnosti stravování

Chvíle pohody i zábavy lze strávit v naší restauraci, jejíž kapacita dosahuje 120 míst. Menu jsme pro Vás sestavili pečlivým a vyváženým výběrem z české i světové kuchyně. Naše výtečné pokrmy mohou hosté zapít osvěžujícím pivem světové značky Budvar z místního pivovaru. Pokud toužíte po klidu a soukromí, navštivte náš salonek s kapacitou 20 míst, který je ideální pro menší oslavy, večírky, svatby, prezentace a malé firemní akce.. Rádi Vás obsloužíme také hotelovém baru.

Hotel SAVOY - Okolí ubytování

Chtěli bychom Vás seznámit s malebným jihočeským krajem, jehož centrem je město České Budějovice ležící uprostřed kotliny na soutoku řek Vltavy a Malše. Jeho historické jádro s pravidelnou sítí ulic a s rozlehlým čtvercovým náměstím ohraničují zbytky původního gotického opevnění, jehož součástí jsou i zachovalé hradební věže a bašty. Z četných církevních památek města stojí za pozornost katedrála sv. Mikuláše a areál dominikánského kláštera, v jehož kostele Obětování Panny Marie byly nedávno odkryty fresky z období vrcholné gotiky.
 
 
 
 
Výraznou dominantou Českých Budějovic je přístupná 72 m vysoká Černá věž, ze které je vidět i romantický novogotický zámek v Hluboké nad Vltavou, jenž je oblíbený především díky výjimečné architektuře, nádhernému zámeckému parku i bohatým sbírkám kunsthistorického charakteru. K zámeckému komplexu neoddělitelně patří Alšova jihočeská galerie, proslulá svými světoznámými sbírkami gotického umění. Pro českobudějovický okres je charakteristická i četnost menších sídel - vesnic s hodnotnou lidovou architekturou.
 
 
Jihovýchodní části okresu dává osobitý ráz zachovalá příroda Novohradských hor, která je lákavá především pro zájemce o pěší turistiku i o výlety na kolech. Přirozeným centrem Novohradských hor je město Nové Hrady, v jehož blízkosti se nachází přírodní park Tereziino údolí s umělým vodopádem z roku 1817. K dalším významným objektům této části okresu patří středověká tvrz Žumberk se stálou expozicí lidového malovaného nábytku z 18. a 19. století a funkční technická památka Buškův Hamr u Trhových Svinů, dále HOLAŠOVICE - náměstí obklopené dochovanými statky tzv. selského baroka, dnes je vesnice na seznamu světového dědictví UNESCO. Významné jsou i církevní památky. K nejznámějším patří barokní kostel Panny Marie Bolestné na Dobré Vodě u Českých Budějovic, který je dílem K.I.Dienzenhoffera, dále gotické kostely v Ševětíně, Hosíně, Dolním a Horním Bukovsku, poutní místo Římov s originální křížovou cestou, kterou tvoří 25 kaplí a kapliček v okolí Římova. Tradičním poutním místem je i Dobrá Voda u Horní Stropnice, ve které byl na počátku 18. století postaven v bohatém barokním stylu kostel Panny Marie Nanebevzaté, dominující celému širokému okolí.
 
 
 
 
Perlou jižních Čech je často nazýváno okresní město Český Krumlov, jehož historické jádro bylo v roce 1992 zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního d ědictví UNESCO. Dominantu města tvoří zámek ( s unikátním barokním divadlem a otáčivým hledištěm v zámecké zahradě ) a kostel sv. Víta. Jedinečný keramický model města lze spatřit spolu s dalšími exponáty v okresním vlastivědném muzeu. Pozornost milovníků moderního výtvarného umění si od roku 1993 získalo Mezinárodní kulturní centrum Egona Schieleho. V Českém Krumlově se tradičně v červnu konají Slavnosti pětilisté růže, při nichž celé město ožívá minulostí. Oblíbené jsou koncerty několika hudebních festivalů, představení před otáčivým hledištěm a nejrůznější výstavy výtvarného umění. Ojedinělé jsou pašijové hry V Hořicích na Šumavě, představení se zpěvy o životě a smrti Ježíše Krista.
 
 
Sportovní aktivity

Tenis
Venkovní kurty
Krytá hala
Bowling
Golf
Minigolf
Golfový simulátor
Vyjížďky na koních
Rybolov
Lovy zvěře
Rafting
Vyhlídkové plavby
Vyhlídkové lety
Tandemový parašutismus

 
Prohlídky hradů a zámků

Hluboká nad Vltavou
Lovecký zámek - Ohrada
Český Krumlov
Kratochvíl
e
Rožmberk
Zvíkov
Landštejn
Červená Lhota
Jindřichův Hradec

 
Prohlídky pivovarů

Budvar - České Budějovice
Eggenberg - Český Krumlov

 
Výlety

Praha - 150 km
Hluboká nad Vltavou - 10 km
Český Krumlov - 25 km
Jindřichův Hradec - 50 km
Třeboň - 30 km
Zlatá Koruna - 18 km
Rožmberk - 40 km
Lipno - 50 km

Fotografie Hotel SAVOY

Hotel SAVOY
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel SAVOY

Velká mapa