Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Jacob Brno, ubytování Brno

Jacob Brno se nachází v historické budově, která stojí na jednom z nejmalebnějších náměstí v samotném centru Brna. Dominantou je kostel svatého Jakuba, jehož historie sahá až do počátků 13.století. V okolí najdete spoustu kaváren, barů i možností kulturního vyžití, především pak v létě náměstí ožívá hudbou, venkovním posezením a zábavou. Při návštěvě u nás si můžete vybrat, jaký typ ubytování vám bude vyhovovat lépe – najdete u nás penzionové pokoje i prostorné apartmány. Rezervaci můžete zrušit zdarma 24 hodin před příjezdem, tedy do 14:00 dne předcházejího přijezdu. Při zrušení později vám budeme účtovat storno poplatek. Můžete u nás platit kreditní kartou. Protože chceme být ohleduplní k našim hostům… Více… a snažíme se vytvářet klidnou a přátelskou atmosféru, vyhrazujeme si právo odmítnout rezervaci skupin, které u nás plánují uspořádat bujarý večírek či rozlučku se svobodu. Děkujeme za pochopení.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 332 Kč za osobu na noc!

Jacob Brno - Nabízené služby

 
 

Jacob Brno - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování v příjemném a klidném prostředí v centru Brna. Celková kapacita je až 60 lůžek.
Můžete si vybrat z mnoha pokojů dle vašich požadavků. Kromě jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů nabízíme i čtyřlůžkové pokoje vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro skupiny přátel. K dispozici je vám společná, plně vybavená kuchyně s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a myčkou, jídelna, koupelna, vícero sprchových koutů i toalet.
Pro větší soukromí můžete zvolit i jeden z našich sedmi apartmánů. Jsou vhodné pro 2-6 osob a vždy disponují plně vybavenou kuchyní či stejně vybaveným kuchyňským koutem a koupelnou.
K wi-fi se bezplatně připojíte ve všech našich prostorech. Za drobný poplatek si u nás můžete vyprat či vysušit prádlo a také je následně zdarma vyžehlit.

Jacob Brno - Možnosti stravování

Rádi vám doporučíme, kam si zajít na dobré jídlo či pití.

Jacob Brno - Okolí ubytování

Bez nadsázky se dá říci, že se nacházíme na ideálním místě pro objevování krás Brna.
Nacházíme se uprostřed pěší zóny na malebném náměstí s monumentálním pozdně gotickým kostelem svatého Jakuba. Pár kroků od nás můžete navštívit unikátní prostory Kostnice svatého Jakuba (největší kostnice v Evropě hned po pařížských katakombách). Za návštěvu nepochybně stojí i Labyrint pod Zelným trhem, Mincmistrovský sklep či proslulý hrad Špilberk.

Fotografie Jacob Brno

Jacob Brno
Zvětšit fotografii

Mapa Jacob Brno

Velká mapa