Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


SPA HOTEL THERMAL****, ubytování Karlovy Vary

Hotel Thermal se nachází na okraji lázeňské části města v blízkosti kolonád s léčivými prameny. Díky své příjemné poloze v centru Karlových Varů je hotel Thermal ideálním místem pro poznávání Karlových Varů, Vaši dovolenou i lázeňskou léčbu, která proslavila město po celém světě. Hotel nabízí celkem 273 pokojů (jedno- a dvoulůžkové pokoje i apartmány), 3 dvoulůžkové pokoje jsou bezbariérové. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s fénem, telefon s přímou volbou, satelitní TV, trezor, minibar, župan, pantofle a bezplatné připojení k internetu WiFi. Během pobytu mohou hosté využívat volný vstup do wellness centra (krytý bazén, whirlpool, fitness, Kneippův chodník, suchá finská sauna, infrakabina a parní lázeň). Hotel… Více… Thermal zároveň disponuje největším kongresovým centrem na západ od Prahy, které je vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí - od mezinárodních konferencí po menší akce komorního typu. Lázeňská léčba v hotelu Thermal je založena na využití přírodních léčivých zdrojů, nejmodernějších léčebných a rehabilitačních metod a příznivého podhorského klimatu. V balneocentru můžete strávit příjemné chvíle relaxací a vybrat si z pestré nabídky volně prodejných procedur. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 808 Kč za pokoj na noc!

SPA HOTEL THERMAL**** - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním koupelnou s fénem, telefonem s přímou volbou, satelitní TV, trezorem, minibarem, županem, pantoflemi a bezplatným připojením k internetu WiFi. Dvoulůžkové pokoje jsou buď typu twin (2 oddělené postele), anebo double (manželská postel).

SPA HOTEL THERMAL**** - Možnosti stravování

Hotelová restaurace s letní terasou nabízí široký výběr domácích i zahraničních specialit formou samoobslužných bufetových stolů. V lobby baru Film Café na Vás čeká rozmanitá nabídka nápojů, koktejlů i lehkého občerstvení a příjemné posezení s vyhlídkou do centra Karlových Varů. 

SPA HOTEL THERMAL**** - Okolí ubytování

Výhodná poloha v centru města umožňuje snadnou dostupnost hotelu Thermal z autobusového i vlakového nádraží (10 min. pěší chůze). Dobré parkovací možnosti (hotelové parkoviště a podzemní garáže s kapacitou 300 míst) ocení všichni hosté, kteří přijíždějí automobilem.

Fotografie SPA HOTEL THERMAL****

SPA HOTEL THERMAL****
Zvětšit fotografii

Mapa SPA HOTEL THERMAL****

Velká mapa