Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE, ubytování Olomouc

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! V našem nově vybudovaném penzionu najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek! Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele. Pokoje jsou vkusně zařízeny a samozřejmostí je naprostá čistota. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí, dělá z našeho penzionu skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel, ale i místo pro relaxaci po náročném pracovním dni, právě pro Vás, kdo jste v našem městě pracovně. Penzion No. 1 je nově vybudovaný objekt v blízkosti centra města Olomouc. V bezprostřední blízkosti penzionu jsou dvě… Více… autobusové zastávky. Za 15 minut volné chůze se dostanete do historického centra města Olomouce. Budova penzionu má 3 podlaží. V přízemí penzionu se nachází stylově vybavená restaurace - RESTAURACE ZAHÁJÍ PROVOZ 1. ČERVNA 2012 !!! V prvním podlaží se nachází 4 útulné dvoulůžkové pokoje vybavené kuchyňkou s lednicí a vařičem. Všechny pokoje mají oddělené či manželské postele. Koupelny se sprchovým koutem nebo vanou a WC, TV, přípojka na Internet - Wi-fi. V druhém podlaží je k dispozici apartmán pro 4-6 osob s kuchyní, jídelnou a dvěmi koupelnami. A jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Kapacita penzionu je 15-18 lůžek.        

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 418 Kč za osobu na noc!

Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE - Vybavení pokojů

V našem nově vybudovaném penzionu Vám nabízíme ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá. Dvoulůžkové pokoje mají oddělené či manželské postele. Jsou vybaveny vysoce kvalitními matracemi a lůžkovinami. Koupelny se sprchovým koutem nebo vanou a WC, TV, přípojka na Internet - Wi-fi a vybavená kuchyňka s lednicí a vařičem jsou součástí každého pokoje

Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE - Možnosti stravování

V přízemí penzionu se nachází stylově vybavená restaurace - RESTAURACE ZAHÁJÍ PROVOZ 1. ČERVNA 2012 !!!

Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE - Okolí ubytování

Olomouc je po Praze druhou největší památkovou rezervací v České republice. Kromě nesčetných příležitostí k poznávání samotného města Olomouce se nabízí řada zajímavých míst v jeho blízkém okolí. Mezi nejnavštěvovanější patří například poutní místo Svatý Kopeček u Olomouce, turisticky velmi přitažlivá je celá oblast Litovelského Pomoraví - chráněné krajinné oblasti, hrad Bouzov, jeskyně Javoříčko, město Šternberk se svým hradem a unikátním muzeem hodin atd.

Fotografie Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE

Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE

Velká mapa