Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Alfred ***, ubytování Karlovy Vary

Business and wellness hotel“ Hotel Alfred – nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 33 lůžek s tichou, téměř rodinnou atmosférou. Hotel se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary.  Přestože hotel zdobí „pouze“ tři hvězdy, naleznete v něm komfort a služby, které znamenají výrazně vyšší úroveň. Hotel Alfred má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené pokoje, příjemnou kavárnu, která je vhodná i pro firemní akce. Pro Váši relaxaci je každý den k dispozici suchá sauna, pára, solárium či možnost uvolňující masáže. V rámci celého hotelu je Vám k dispozici WiFi připojení k internetu a to zcela zdarma. Business and wellness hotel“ Hotel Alfred – nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 33 lůžek s tichou, téměř… Více… rodinnou atmosférou. Hotel se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary.  Přestože hotel zdobí „pouze“ tři hvězdy, naleznete v něm komfort a služby, které znamenají výrazně vyšší úroveň. Hotel Alfred má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené pokoje, příjemnou kavárnu, která je vhodná i pro firemní akce. Pro Váši relaxaci je každý den k dispozici suchá sauna, pára, solárium či možnost uvolňující masáže. V rámci celého hotelu je Vám k dispozici WiFi připojení k internetu a to zcela zdarma.   Wellness služby Ke své relaxaci můžete v hotelu využít saunu či páru s bazénkem a odpočívárnou, nebo se slunit v moderním vertikálním soláriu či využít služeb profesionálního maséra a dát tak odpočinout svým svalům. Více o hotelovém wellness hotelu Alfred ... Hotelová kavárna Je pro Vás připravena každý den od 8.00 do 22.00. Ke svému posezení můžete využít nejen prostor kavárny, ale i předzahrádku hotelu. Firemní akce Hotel Alfred je vybaven pro pořádání malých firemních akcí a meetingů. K tomuto účelu Vám poslouží business salónek o kapacitě 15 osob či kavárna o stejné kapacitě. Více o možnosti pořádání firemní akce v hotelu Alfred Internet V celém objektu hotelu Alfred je zdarma přístupna WiFi internetová síť. Parkování K parkování můžete v rámci svého pobytu využít bezplatných veřejných parkovacích míst před hotelem či v jeho blízkém okolí. Čistírna oděvů Hotel Alfred má vlastní čistírnu oděvů a prádla, která je Vám po celou dobu pobytu plně k dispozici. Ostatní služby Personál hotelu Alfred Vám na základě Vašich požadavků zajistí průvodce, výlety do okolí Karlových Varů či vstupenky na kulturní či sportovní akce.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 807 Kč za osobu na noc!

Hotel Alfred *** - Vybavení pokojů

Vybrat si můžete:
3x jednolůžkový pokoj 9x dvoulůžkový pokoj klasik (pokoje Twin nejsouk dispozici) 3x Apartmá - obývací pokoj a ložnice (4 lůžka)
Pokoje jsou standardně vybaveny:
Vlastní sociální zázemí se sprchovým koutem Kosmetický balíček pro první noc Ručníky a osušky Minibar Rychlovarná konvice pro přípravu horkých nápojů Televizor se satelitním příjmem DVD přehrávačem (pouze v apartmánech nebo na vyžádání) Trezor WiFi připojení k internetu ZDARMA

Hotel Alfred *** - Možnosti stravování

Na kávu či zákusek si můžete posedět v naší hotelové kavárně s předzahrádkou, obědy či večeře je možné zajistit v restauraci "Na blbym místě", která se nachází jen pár metrů přes ulici.

Hotel Alfred *** - Okolí ubytování

Ve městě Karlovy Vary doporučujeme kromě procházky v lázeňském centru a ochutnávání horkých pramenů navštívit Muzeum Becherovky, kde kromě seznámení se s historií tohoto celosvětově proslulého bylinného likéru můžete ochutnat ze současné produkce.
Dalším místem, které byste neměli opomenout je sklárna Moser, kde navštívíte muzeum sklárny nebo využijete možnosti seznámit se s hutí a prohlédnete si provoz světoznámé sklárny.
Při své návštěvě města Karlovy Vary byste měli také určitě zavítat na prohlídku "Podzemí Vřídla", na které se seznámíte s historií pramenů, ale také uvidíte, jak vzniká pověstná "Karlovarská růže".
Při svých toulkách po Karlových Varech Vám doporučujeme navštívit celorepublikový unikát, kterým je Vánoční dům umístěný v renovovaném zámečku v Doubí. Zde budete moci nasát atmosféru Vánoc v kterémkoliv ročním období.
 
V blízkosti Karlových Varů a tudíž i hotelu Alfred je mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu.
K těm nejzajímavějším patří bezesporu hrad Loket (6 km od KV), zámek a hrad Bečov s druhou nejcennější památkou ČR s relikviářem svatého Maura (20 km od KV) nebo pro zimní radovánky vybavená krušnohorská zimní střediska.

Fotografie Hotel Alfred ***

Hotel Alfred ***
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Alfred ***

Velká mapa