Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel HELUAN, ubytování Karlovy Vary

Náš útulný hotel se nachází v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů (léčivé prameny jsou vzdáleny pouhým 50 m od hotelu). Hotel Heluan**** nabízí ubytování v celkem 15 prostorných vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích. Naši hosté si mohou vybrat ze 3 kategorií pokojů: APP, DBL standart a DBL mansardového typu. Zprostředkujeme Vám léčebné a wellnessové procedury v sousedních Zámeckých lázních. Rádi Vám zajistíme víkendový pobyt pro skupiny spojený s návštěvou Zámeckých lázní. Při zrušení rezervace 15 a více dní předem neplatí klient žádné stornopoplatky. Zrušení 14 - 7 dní před příjezdem: 10% z ceny pobytu. Zrušení 6 - 3 dny předeme: 25% z ceny… Více… pobytu, pozdější zrušení: 100% z ceny pobytu. Naši klienti jsou vždy odkazováni na parkoviště u vedlejšího hotelu cca 50m za cenu 200,-CZK nebo hotelu Thermal cca 10 min. od hotelu Heluan za cenu 200,-CZK / den.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 386 Kč za pokoj na noc!

Hotel HELUAN - Vybavení pokojů

Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou a WC. Dále je vybaven fénem na vlasy, TV s výběrem satelitních programů, telefonem s vlastní volbou, minibarem a trezorem. Všem klientům je k dispozici župan po celou dobu pobytu. Zdarma WiFi připojení ve všech pokojích a celém objektu.

Hotel HELUAN - Možnosti stravování

Stravování probíhá v restauraci v 1. patře hotelu. Všem hostům podáváme bohaté snídaně formou švédského stolu (08.00–10.00), které jsou obsaženy v ceně pobytu. Obědy a večeře zajišťujeme v blízké restauraci za doplatek.

Hotel HELUAN - Okolí ubytování

Náš útulný hotel se nachází v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů (léčivé prameny jsou vzdáleny pouhým 50 m od hotelu). Svým hostům nabízí ojedinělý pohled na Zámecké lázně, Zámeckou, Tržní a Vřídelní kolonádu. Hotel Heluan je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od roku 1715. V blízkém okolí hotelu najdete mnoho značkových butiků, obchodů s typickými karlovarskými suvenýry jako jsou upomínkové předměty z vřídlovce, karlovarskou kosmetikou, karlovarské oplatky, likér Becherovka a sklo Moser.
Zastávka: 300 m
Letiště: 6 km

Fotografie Hotel HELUAN

Hotel HELUAN
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel HELUAN

Velká mapa