Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Spa Resort Sanssouci, ubytování Karlovy Vary

Resort se rozprostírá v zeleni slavkovského lesa s výhledem do údolí klidného prostředí jihovýchodní čtvrti lázeňského města Karlovy Vary. Odtud je to pouhých 15 minut procházkou k pramenům minerální vody na lázeňské kolonádě, která vede až do centra města. Čtyřhvězdičkový Spa Resort Sanssouci vznikl spojením lázeňského hotelu Sanssouci**** a lázeňského hotelu Švýcarský dvůr***. Spolu s hotelm Imperial, který se nachází nedaleko, jsou součástí sločenosti Imperial Karlovy Vary a.s.   Spa Resort Sanssouci je po kompletní rekonstrukci, která proběhla v letech 2005 a 2009. Skládá se ze dvou ubytovacích budov (Blue House a Green House) a Vily Mercedes, která poskytuje ideální podmínky pro léčení a relaxaci. Vše je spojeno… Více… podzemním koridorem a hosté tak mají veškeré služby pod jednou střechou.   Ubytování je k dispozici ve 337 moderně zařízených pokojích   Z doplňkových služeb Vám nabízíme: tenisové kurty a další sportovní aktivity Sportcentra Imperial, beauty centrum, krytý bazén, whirlpool, směnárnu a mnoho dalšího. Pro hotelové hosty máme k dispozici parkoviště a garáže Domácí zvíře je povolené jen po domluvě za poplatek 560CZK/den . Parkoviště CZK 150,- / den, Garáž CZK 200,- / den   UPOZORNĚNÍ: V ceně hotelového ubytování se snídaní dne 31.12.18 je zahrnutý povinný příplatek za polopenzi. V ceně však není zahrnutý povinný příplatek za silvestrovský progam ve výši 1 400 Kč / osoba nad 15 let.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 424 Kč za osobu na noc!

Spa Resort Sanssouci - Vybavení pokojů

Vybavení pokojů: částečně balkon, koupelna s WC a fénem, satelitní televize, telefon s přímou volbou, trezor, minibar, internetová přípojka.

Spa Resort Sanssouci - Možnosti stravování

Stravovat se můžete v jedné z našich tří restaurací či v á la carte restauraci Opera. Další možnosti vám nabízí naše taneční kavárna či Lobby bar s atriem a letní terasou.

Spa Resort Sanssouci - Okolí ubytování

centrum města: 2 km vlakové nádraží: 3 km nejbližší dálniční uzel: 45 km – Bor (D5) Karlovy Vary (KLV): 5 km Praha (PRG): 130 km München (MUC): 310 km Nürnberg (NUE): 180 km Frankfurt (FRA): 380 km

Fotografie Spa Resort Sanssouci

Spa Resort Sanssouci
Zvětšit fotografii

Mapa Spa Resort Sanssouci

Velká mapa