Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Tvrz Orlice, ubytování Letohrad

Hotel, restaurace a muzeum jsou součástí areálu středověké tvrze Orlice,nacházející se na okraji rybníku a lesa. Nabízí se zde krásná příroda a rozsáhlé možnosti turistického, sportovního a kulturního vyžití. LYŽAŘSKÉ AREÁLY V OKOLÍ - KUNČICE 600m, SKI ČENKOVICE 18 km. Tvrz se nachází  na okraji města Letohradu uprostřed přírody v podhůří Orlických hor. Sídlo vzniklo pravděpodobně na konci 13. století, v 16. století pak byla tvrz přestavěna na renesanční zámek. Ubytovací část je z velké části nově postavena, pouze snídaňový sál a čtyři VIP  pokoje budou umístěny do původní barokní stodoly, která bude s hotelem přímo propojena. Součástí hotelového areálu je i restaurace, historická krčma, museum, dětské… Více… hřiště a to vše na okraji rybníku. Stálými obyvateli areál se staly i nosál červený - jménem Kristýnka a výr velký. Recepce se službou non-stop 24 hodin je umístěna ve střední části hotelu.  Její pracovníci  se Vám pokusí splnit všechna rozumná přání … (taxi, žehlení apod.). Samozřejmou součástí hotelu je i připojení na internet, wellness, parkoviště a bezbariérový přístup. LYŽAŘSKÉ AREÁLY V OKOLÍ - KUNČICE 600m, SKI ČENKOVICE 18 km.   Návštěvník tvrze (musea) si může vybrat ze tří připravených okruhů, nebo je spojit do jedné prohlídky. Obě hlavní trasy jsou plnohodnotné a co do obsahu stejně zajímavé, každá však jinými atraktivitami. Doba prohlídky každé hlavní trasy je přibližně 50 minut a bude záležet jen na návštěvníkovi, jestli si prohlídku těchto tras spojí s malou přestávkou do jedné. Během velké prohlídky je možné o přestávce využít i sociální zařízení. Zvláště pro děti, ale i pro ostatní návštěvníky, kteří mají rádi zvířata, je připravena 25 minutová trasa.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 004 Kč za osobu na noc!

Hotel Tvrz Orlice - Vybavení pokojů

K ubytování nabídneme tyto možnosti :
- 1 dvoulůžkový pokoj v přízemí pro handicapované občany
- 15 dvoulůžkových pokojů s  možností využití pohovky jako plnohodnotného třetího lůžka místo přistýlky
- 1 čtyřlůžkový apartmán VIP ve třetím patře vybavený hydromasážní vanou a klimatizací
- 2 čtyřlůžkové pokoje
- 4 VIP dvoulůžkové  pokoje s hydromasážní vanou a klimatizací s možností využití pohovky jako plnohodnotného třetího lůžka místo přistýlky, televize LCD 107 cm
 
Všechny pokoje jsou dostupné bezbariérově nebo výtahem.
Pokoje jsou standardně vybaveny pohovkou, křesly, psacím stolkem, telefonem, internetovým připojením, televizí LCD 82cm, vanou se sprchou a fénem.

Hotel Tvrz Orlice - Možnosti stravování

Restaurace pro veřejnost i hotelové hosty je situována do renesančního sálu v přízemí Tvrze, její součástí je i terasa s výhledem na rybník.¨
Zajímavé prostředí pro středověké hodování a popíjení nabízí středověká krčma ve sklepě renesanční části tvrze.
Sezoně bude k dispozici venkovní bistro.
Jídelní lístek se zaměřuje na tradiční českou kuchyni.

Hotel Tvrz Orlice - Okolí ubytování

Letohrad je krásné město  v Orlických horách, kam stojí za to se podívat.  Středověká tvrz Orlice leží na jeho východním okraji přímo u rybníku a lesa. Krásná příroda a rozsáhlé možnosti turistického, sportovního a kulturního vyžití Vám nedá na pobyt v našem městě i kraji zapomenout. V anketách cestovního ruchu patří Letohrad mezi tři nejoblíbenější místa Orlických hor a Podorlicka, kam se turisté rádi vracejí.
LYŽAŘSKÉ AREÁLY V OKOLÍ - KUNČICE 600m, SKI ČENKOVICE 18 km.
Hotel je snadno dostupný jak různými dopravními prostředky (kolo, motorka, auto, autobus, vlak) tak i pěšky.
 
 

Fotografie Hotel Tvrz Orlice

Hotel Tvrz Orlice
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Tvrz Orlice

Velká mapa