Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pálavské vinohrady a Apollon Resort Lednice, ubytování Pavlov

Ubytování se nachází v centrální části obce PavlovJedinečná poloha apartmánů umožňuje výjimečný výhled na zříceninu hradu Děvičky a Mušovské jezero. Apartmány jsou určeny pro dvě, tři nebo čtyři osoby. Každý z nich je vybavený vlastním sociálním zařízením s koupelnou. Pro teplé večery je k dispozici venkovní posezení na balkonech. Apartmány jsou vhodné pro rodinné dovolené s dětmi a přáteli. Apartmány jsou NEKUŘÁCKÉ Ubytování se nachází v centrální části obce Pavlov, pár minut chůze od návsi  se znovupostaveným kostelem sv. Barbory z roku 1658. Centrum obce společně s barokním hřbitovem, sochou sv. Floriána a ostatními pamětihodnostmi byly v roce 1995 prohlášeny za památkovou rezervaci. Jedinečná… Více… poloha apartmánů umožňuje výjimečný výhled na zříceninu hradu Děvičky a Mušovské jezero. Apartmány jsou určeny pro dvě, tři nebo čtyři osoby. Každý z nich je vybavený vlastním sociálním zařízením s koupelnou. Pro teplé večery je k dispozici venkovní posezení na balkonech. Více o vybavení apartmánů ZDE Apartmány jsou vhodné pro rodinné dovolené s dětmi a přáteli.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 623 Kč za osobu na noc!

Pálavské vinohrady a Apollon Resort Lednice - Vybavení pokojů

Apartmán – Pavlov
Apartmán s obývacím pokojem, rozkládací sedací soupravou (max. 2 dospělé osoby), jídelním koutem, oddělenou ložnicí (max 2 dospělé osoby), klimatizací, WIFI, LED televizorem, tresorem s číselným kódem, kuchyňským koutem vybaveným ledničkou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou, varnou konvicí. Kompletní sadanádobí a čistící prostředky jsou součástí vybavení. Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, WC, umyvadlem, fénem s připojením pro holicí strojek.
U apartmánu je terasa s venkovním posezením pod pergolou, a úchvatným výhledem na krajinu. Apartmán je nekuřácký.
Parkování v oploceném objektu uvnitř areálu nabízíme klientům ZDARMA.
 
Apartmán – Děvín  
Velký apartmán s obývacím pokojem, rozkládací sedací soupravou (max. 2 dospělé osoby) klimatizací, WIFI, LED televizorem, tresorem s číselným kódem, kuchyňským koutem vybaveným ledničkou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou varnou konvicí. Kompletní sadanádobí a čistící prostředky jsou součástí vybavení. Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, WC, umyvadlem, fénem s připojením pro holicí strojek.
 V mezonetu nad obývacím pokojem se nachází na manželská postel (max. 2 dospělé osoby) se stěnou s úložným prostorem
 
U apartmánu je terasa s venkovním posezením pod pergolou, a úchvatným výhledem na krajinu.Apartmán je nekuřácký
Parkování v oploceném objektu uvnitř areálu nabízíme klientům ZDARMA.

Fotografie Pálavské vinohrady a Apollon Resort Lednice

Pálavské vinohrady a Apollon Resort Lednice
Zvětšit fotografii

Mapa Pálavské vinohrady a Apollon Resort Lednice

Velká mapa