Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL PYRAMIDA, ubytování Brno

Cílem Hotelu Pyramida je zajistit hostům čisté a klidné ubytování v centru města Brna a za pomocí ochotného a příjemného personálu poskytnout odpovídající zázemí na služebních cestách či při příležitostech poznávání města Brna. Brněnský Hotel Pyramida se nachází v novorenesanční budově stojící pouhých 15 minut chůze od historického centra města a 2 zastávky autobusem od výstaviště. Nabízí vlastní restauraci i bezplatné soukromé parkoviště ve dvoře. Hotel Pyramida poskytuje jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s televizí celkem pro 50 osob včetně přistýlek. Ubytování nabízí ve dvou cenových kategoriích – Economy a Standard. Všechny pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení, přičemž některé z nich… Více… jsou součástí pokoje a jiné jsou přístupné ze společné chodby. Ve všech prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Hotelové parkoviště pro 8 osobních vozů je umístěno v zadní části objektu. Hostům je k dispozici konferenční místnost s kapacitou pro 20 osob s možností projekce a zajištění coffeebreaku (káva a drobné občerstvení) či rautu. U lukrativních termínů se ceny za ubytování liší. Seznam lukrativních termínů Mezinárodní zemědělský veletrh 8. - 12. 4. 2018 Moto GP 2. - 5. 8. 2018, Mezinárodní strojírenský veletrh 1. - 5. 10. 2018

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 900 Kč za pokoj na noc!

HOTEL PYRAMIDA - Vybavení pokojů

Pokoje jsou rozděleny do dvou cenových kategorií – Economy a Standard. Liší se především ve velikosti pokoje a umístění vlastního sociálního zařízení
Jednolůžkový pokoj Economy
Velmi malý pokoj o velikosti cca 11 m2 se sprchou na pokoji a soukromou toaletou přístupnou z chodby. Pokoj je vybaven psacím stolem, telefonem, TV a šatní skříní. Pokoj se doporučuje nenáročným hostům.
Dvoulůžkový pokoj Economy
Malý pokoj o velikosti cca 13 m2 má oddělené postele. Soukromé sociální zařízení je přístupné z chodby. V pokoji je malé posezení, telefon, TV a šatní skříň. Pokoj je situován do zahrady.  Pokoj se doporučuje nenáročným hostům.
Dvoulůžkový pokoj Standard
Prostorný pokoj o velikosti 25 m2 s rozložením twin (oddělené postele) nebo double (manželská postel). Vlastní sociální zařízení je umístěno na pokoji. V místnosti se nachází posezení, telefon, TV a šatní skříň.
 Třílůžkový pokoj Standard
Prostorný pokoj o velikosti 30 m2 s rozložením twin (oddělené postele) nebo double (manželská postel) plus jedna postel. Vlastní sociální zařízení je umístěno na pokoji. V místnosti se nachází posezení, telefon, TV a šatní skříň.

HOTEL PYRAMIDA - Možnosti stravování

Restaurace Pyramida prošla v roce 2012 rekonstrukcí a podává každodenní snídaně, obědy a večeře. Pestré menu složené z mezinárodních i tradičních českých jídel je servírováno ve stylově zařízených prostorách hotelu. Restaurace nabízí denní menu s možností výběru ze tří jídel a každý týden je jídelní lístek zpestřený speciální nabídkou. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu nealkoholických i alkoholických nápojů, jihomoravských vín, koktejlů či sektů.
K venkovnímu posezení je k dispozici zahrádka.
Restaurace také pořádá rauty, večírky, narozeninové párty, svatební hostiny, coffeebreaky, oslavy promoce i smuteční hostiny dle přání zákazníka.

HOTEL PYRAMIDA - Okolí ubytování

Pouhé 3 minuty chůze od hotelu se nachází tramvajová a autobusová zastávka Václavská a Poříčí.

Fotografie HOTEL PYRAMIDA

HOTEL PYRAMIDA
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL PYRAMIDA

Velká mapa