Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL zámek BERCHTOLD, ubytování Kunice

Víceúčelový areál HOTEL zámek BERCHTOLD se nachází v obci Kunice ve Středočeském kraji. Nabízí ubytování, zajímavé prostory historického objektu a výbornou kuchyní. HOTEL zámek BERCHTOLD nabízí ubytování v 16 pokojích s celkovou kapacitou 42 lůžek včetně všech přistýlek. Hotel i celý areál je bezbariérový,  s výtahem a pokojem pro tělesně postižené. Pro naše hotelové hosty máme připravené také uzavřené parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst střežené kamerou a úschovnu kol. Pro firemní turnaje či sportovce  máme připraveno několik šaten ve sport centru.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 825 Kč za osobu na noc!

HOTEL zámek BERCHTOLD - Vybavení pokojů

Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout nebo vana), plazmovou TV, minibarem (přiložený ceník), trezorem.
Zařízeny jsou v různých stylech (zámecké pro novomanžele, osobností pro manažery, pohádkové pro rodiny – jeden speciální ve věži zámku a je zde také pokoj vybaven pro tělesně postižené). Jeden pokoj je vyzdoben karikaturami patrona areálu, fotbalového internacionála Antonína Panenky.
Do všech pokojů Vám na požádání připravíme dětskou postýlku. Každý pokoj má svou atmosféru a některé  pokoje lze propojit do apartmá. Jeden dvoulůžkový pokoj je propojen se zámeckou věží,  kde je umístěn nejvýše položený  čtyřlůžkový pokoj.

HOTEL zámek BERCHTOLD - Možnosti stravování

Restaurace Kouzelná zahrada je vedle české kuchyně zaměřena také na italskou. Jídelníček převážně italských pokrmů má vztah k městu TRENTO, odkud předkové rodu Berchtoldů pochází. Kapacita restaurace je až 75 míst ve  čtyřech částech přízemí, s dětským koutkem. Dále  sály v II. patře mají cca 100 míst a dvě zahrádky 30-150 míst.

HOTEL zámek BERCHTOLD - Okolí ubytování

Hotel Berchtold je ideálním východiskem jak pro výlety po krásné přírodě Ladova kraje a přírodního parku Velkopopovicko, tak i pro výlety do krásné Prahy, nákupního centra Česlice a po Středočeském kraji. Zajistíme kola i odvoz vozidlem.
Z Hlavního nádraží v Praze (nebo z Benešova u Prahy) vlakem do Strančic (3 km od  zámku). Na tento spoj navazuje autobus linky 461, který Vás dopraví do Kunic-Vidovic.
Autem po dálnici D1 ve směru na Brno, exit 15, směr Všechromy, Strančice.

Fotografie HOTEL zámek BERCHTOLD

HOTEL zámek BERCHTOLD
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL zámek BERCHTOLD

Velká mapa