Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U Zlatého Lva, ubytování Havlíčkův Brod

Hotel U Zlatého lva je situován v historickém centru města Havlíčkův Brod na Havlíčkově náměstí. Hotel U Zlatého lva nabízí deset útulných pokojů s výjmečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní. Hotel U Zlatého lva nabízí příjemné ubytování v deseti pokojích. Každý pokoj má vlastní osobitý styl. Jedinečnou atmosféru pokojů dotváří grafiky Bohuslava Reynka a obrazy Jakuba Schikanedera. Všechny pokoje mají obývací pokoj a sociální zařízení, dvoulůžkové pokoje mají navíc předsíňku. Pokoje jsou velmi prostorné a komfortně vybavené. Samozřejmostí televizní přijímač se satelitním příjmem (300 programů) a telefon. K dispozici je Vám také knihovnička s výběrem české a světové beletrie.… Více… Lednice na pokoji na přání hosta.Novinkou je od roku 2006 standardní vybavení každého pokoje osobním počítačem s neomezeným přístupem na internet.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 740 Kč za osobu na noc!

Hotel U Zlatého Lva - Možnosti stravování

Restaurace v Hotelu U Zlatého lva nabízí místo pro 50 hostů. Je vybavena rustikálním nábytkem, originálními svítidly. Dřevěný strop i akvarely brodského malíře A. Veselého s náměty ze starého Brodu dotváří příjemné prostředí pro chvíle oběda, večeře při svíčkách či posezení s přáteli nad šálkem dobré kávy.Jídelní lístek nabízí speciality i tradiční oblíbená jídla domácí i světové kuchyně. Bohatý výběr nápojů, zmrzlinových pohárů a dezertů. Každý všední den nabízíme v době oběda cenově zvýhodněné polední menu.Restaurace je otevřena každý den v době od 8:30 do 23:00 hodin. Pro hotelové hosty je restaurace k dispozici již od 7 hodin. V letním období je k dispozici posezení na "zahrádce" před hotelem.

Hotel U Zlatého Lva - Okolí ubytování

Příjezd autem: Od Prahy:po dálnici D1 směr Brno, na 90 km sjezd z dálnice směr Humpolec, z Humpolce stále po silnici č.34 do Havlíčkova Brodu (asi 20 km); celkem 110 kmOd Brna: po dálnici D1 směr Praha, na 112 km sjezd z dálnice směr Havlíčkův Brod a po silnici č.38 do Havlíčkova Brodu (asi 18 km); celkem 116 km
vlakem: Vlakové nádraží Havlíčkův Brod (15 min. chůze) je důležitá železniční křižovatka. Nabízí vlakové spojení v těchto hlavních směrech: Kolín, Praha, Brno, Břeclav, Pardubice, Humpolec, Jihlava. autobusem: Autobusové nádraží (8 min. chůze) zajišťuje spojení do okolí města 15 linkami. Hlavní dálkové linky: Pardubice, Hradec Králové. na kole: Městem prochází cyklotrasa č. 19 - Posázavská cyklotrasa (Lísek - Davle).

Fotografie Hotel U Zlatého Lva

Hotel U Zlatého Lva
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U Zlatého Lva

Velká mapa