Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Selský dvůr, ubytování Vyškov

Hotel Selský Dvůr je stylový hotel s rodinnou atmosférou, přátelským přístupem k hostům a kvalitní domácí kuchyní. Nabízíme komfortní ubytování 3hvězdičkového standardu, útulné wellness centrum, bowling s jukeboxem, salonek s kapacitou 60 osob pro uspořádání různých firemních či soukromých akcí. Díky své poloze v klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti ZOO parku města Vyškova s návazností na DINO park, je hotel vhodným místem pro rodinnou dovolenou s dětmi. Jsme PRVNÍ a jediný hotel ve Vyškově, který nabízí svým hostům klimatizaci na všech pokojích! Klimatizace pomocí tepelných čerpadel navíc zvyšuje komfort hostů i v zimě, kdy prostřednictvím klimatizaci i topíme!  Hotel se nachází vedle vstupu do vyškovské… Více… Zoo a Dinoparku, jen pár minut chůze od historického centra města. Restaurace je zařízená v selském duchu a nabízí moderní a zážitkovou gastronomii, která byla také oceněna prestižní známkou CzechSpecials. Restaurace je nekuřácká. V letních dnech si můžete posedět na venkovní zahrádce se samostatným barem. Celková ubytovací kapacita hotelu čítá 19 pokojů, tzn. 39 lůžek. Pro rozšíření kapacity je možno využít až 9 přistýlek a jednu dětskou postýlku. Hotel má útulně a účelově zařízené podkrovní i klasické pokoje v klidné lokalitě s orientací na severní či jižní stranu. Všechny pokoje i restaurace jsou pokryty bezdrátovým WIFI připojením na internet, na jednotlivých pokojích je možné se na internet připojit i přes kabel. Jsme PRVNÍ a jediný hotel ve Vyškově, který nabízí svým hostům klimatizaci na všech pokojích!. Klimatizace pomocí tepelných čerpadel navíc zvyšuje komfort hostů i v zimě, kdy prostřednictvím klimatizaci i topíme! Dále můžete u nás využít služby wellness centra s vířivkou a suchou finskou saunou a pro aktivní relaxaci máme k dispozisi dvě bowlingové dráhy s jukeboxem.  Pro aktivní odpočinek jsou v interiéru pizzerie k dispozici dvě bowlingové dráhy, vyhledávané místo pro zábavu s jukeboxem a posezení s kapacitou až 24 míst. Komfortně a útulně zařízeným místo relaxaci a odpočinku nejen pro hotelové hosty je hotelové wellness centrum . Nachází se zde suchá finská sauna, vířivka s kapacitou 8 míst a samoobslužný minibar. Nově také Lipolický vibrační cvičební přístroj Dream Healther, napomáhající k lepší kondici a dokonalejší postavě, kdy dochází ke spalování tělesného tuku.      

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Selský dvůr - Nabízené služby

 
Společnost BHC je síť partnerských hotelů a golfových hřišť z různých koutů republiky, jejímž členem je i hotel Selský Dvůr. V rámci vzájemné spolupráce umožňuje zakoupení pobytových dárkových poukazů – voucherů za zvýhodněnou cenu. Prostřednictvím těchto poukazů  je možno výhodně poznávat různá místa a města naší republiky s ubytováním v hotelích se širokým zaměřením. Tyto vouchery je možno zakoupit v recepci partnerských hotelů, či v e-shopu: http://www.hotel-eshop.cz/. Platnost voucherů je omezena datem exspirace, vyznačeným na zadní straně poukazu a rezervaci je nutno provést vždy předem s upozorněním na tento voucher a jeho platnost.
Hotel Selský Dvůr dále nabízí:
-  Možnost zakoupení dárkových poukazů v různé nominální hodnotě na využití restauračních služeb, wellness či bowlingu.
-  Možnost zakoupení V.I.P. karet pro stálé zákazníky, kdy při zakoupení karty se zálohou 50,- Kč a dobitím libovolnou částkou, je možno kartu použít společně při placení. Při každé platbě se současně přičte sleva ve výši 5 % na hrazenou službu.
Lyoness CashBack Card – pro registrované držitele této karty s platností ve všech partnerských hotelích a obchodech umožňuje zpětné získání peněz při každém nákupu, úhradě pobytu či restauračních služeb
Senior Pass - senioři nad 55 let vlastníci tuto kartu mají nárok na uplatnění slevy v restauraci, na ubytování, wellnes nebo bowling
- Možnost zakoupení pernamentek na 10 vstupů na cvičební přístroj Dream Healther

Hotel Selský dvůr - Vybavení pokojů

Naše pokoje jsou rozděleny do tří kategorií:
Pokoje kategorie A 
V našem hotelu se nachází 13 dvoulůžkových pokojů kategorie A v podkrovní části, s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem, telefonem, TV a volným WIFI připojením a nyní nově i invertní klimatizací .
Jeden třílůžkový pokoj kategorie A se nachází v podkrovní části hotelu, s vlastním sociálním zařízením – vanou uzpůsobenou pro imobilní hosty,  fénem, telefonem, TV a volným WIFI připojením a invertní klimatizací.
Pokoje kategorie A +
Hotel dále disponuje 4 dvoulůžkovými pokoji kategorie A+. Jsou to klasické pokoje nacházející se v přízemí nově přistavěné části hotelu. Pokoje jsou nově zařízené a mají krásný výhled na dětské hřiště. Každý pokoj má vlastní invertní klimatizaci, sociální zařizení, TV, telefon, fén a WIFI připojení na internet.
Pokoj kategorie LUX
Jedno dvoulůžkové apartmá, zařízeno stylovým dřevěným nábytkem v nově přistavěné části hotelu, s atypickým sociálním zařízením, sprchovým koutem,  invertní klimatizací, fénem, telefonem, TV a volným WIFI připojením.

Hotel Selský dvůr - Možnosti stravování

Restaurace je zařízena v selském duchu, se stylovým dobovým  interiérem a kapacitou až 100 míst. V kontrastu dobového zařízení nabízí moderní a zážitkovou gastronomii s pestrou nabídkou pokrmů jídelního lístku, voleného vždy dle ročního období. Dalšími lákadly může být pro znalce i bohatá vinotéka s jakostními víny vyhlášených vinařských oblastí, kvalitní italská káva, ale i klasická česká kuchyně ve formě denního menu, podávaného v pracovním týdnu od 11.00 do 14.30 hod.
Otvírací doba restaurace :
Po – So                                    11 : 00 – 23 : 00 hod /  Ne       11 : 00 – 22 : 00 hod
Snídaně je pro naše hosty připravována  po dobu jejich pobytu formou švédského stolu v čase od 07.00 do 10.00 hod, kdy je možné vybírat z širokého sortimentu studené i teplé kuchyně a několika druhů pečiva. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.
Hotelová zahrádka a terasa  nabízí v letním období příjemné posezení s výčepem a obsluhou
Pizzerie nabízí 10 druhů pizzy z originálních a vysoce kvalitních surovin, připravených dle tradičních italských receptur rodilým italem. S možností objednávky pizzy s rozvozem po městě Vyškově a blízkém okolí.
Prostorný salonek s kapacitou 60 míst je ideálním místem pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí či školení, se zajištěním kompletního servisu – ketering, coffebreak, sestavení slavnostní tabule, výzdoba a pod. Salonek je vybaven dataprojektorem, flip-chartem, audiotechnikou a samozřejmě WIFI internetovým připojením.

Hotel Selský dvůr - Okolí ubytování

Nejen v samotném Vyškově, ale i v jeho okolí najdeme mnoho míst, která stojí za to navštívit. A je z čeho vybírat. Pokud dáváte přednost prohlídce zámku, je možné navštívit krásný barokní zámek ve Slavkově u Brna (http://www.zamek-slavkov.cz) a neméně zajímavý pozdně renesanční zámek v Bučovicích (http://www.bucovice-zamek.cz). Pokud dáváte přednost pobytu v přírodě, můžete si udělat procházku například kolem Opatovické přehrady či Rakoveckým údolím. A nemusíte zůstat jen u pěší turistiky, na Vyškovsku jsou také dobře značené cyklostezky pro milovníky jízdních kol, které se v zimě mění na běžecké stopy. Za návštěvu stojí také vesnička Ruprechtov, kde se nachází větrný mlýn s unikátní Halladayovou turbínou a chalupa s pravou doškovou střechou.
 
Okolím Vyškova prochází dálnice D1, spojující Brno, Olomouc, Ostravu, Kroměříž, Přerov... Samotný Vyškov je vzdálen od Brna cca.36 km. V opačném směru, tzn. na východ po trase do Ostravy, se nejblíže nachází město Prostějov, vzdálené 24 km, z Prostějova vede dále asi 16 km dlouhá cesta do Olomouce. ( samozřejmě po dálnici )
 

Fotografie Hotel Selský dvůr

Hotel Selský dvůr
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Selský dvůr

Velká mapa