Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Na Dolině, ubytování Frenštát pod Radhoštěm

Komfortní a klidné ubytování uprostřed lesů, stylová restaurace s terasou a altánem. Dále je k dispozici bohatě zdobený sál pro soukromé akce s kapacitou 40 - 60 osob . Součástí hotelu jsou 3 tenisové kurty,  z toho 2 s celoročním provozem.  Hotel leží v klidném prostředí uprostřed lesů na úpatí hory Radhošť. Nabízí ubytování vysokého standardu celkem ve 13 dvoulůžkových pokojích, 6 s možností využití plnohodnotného třetího lůžka. Ceklová kapacita je 32 lůžek. Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i národní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně od 11 do 22 hodin, v neděli do 20 hodin. Hosté mohou celoročně relaxovat v privátním wellness, které obsahuje… Více… finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a venkovní vyhřívaný whirlpool. Přímo u hotelu jsou 3 antukové tenisové kurty, z toho 2 s umělým osvětlením. V zimě je v provozu nafukovací hala pro 2 kurty s pevným povrchem DECO-TURF. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 850 Kč za osobu na noc!

Hotel Na Dolině - Nabízené služby

Při ubytování na 2 a více nocí u nás obdržíte návštěvnickou kartu Beskydy Card v hodnotě 99 Kč ZDARMA

Hotel Na Dolině - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny dle kategorie:
Standard (oddělená lůžka, vlastní koupelna+WC, na některých pokojích vlastní koupelna mimo pokoj cca 1,5m od pokoje, TV+SAT, internet WiFi i LAN), Exclusive (navíc balkón nebo terasa, LCD TV, minibar, fén. Některé pokoje rozděleny na obývací a lůžkovou část, 1 pokoj zcela bezbariérový. Whirlpool Exclusive (s vířivou vanou pro 2 osoby), Deluxe Panorama (velký pokoj s terasou 25m2 s výhledem na hřebeny Beskyd, koupelna s vířivou vanou, kuchyňský kout se sporákem a lednicí, jídelní stůl).

Hotel Na Dolině - Možnosti stravování

Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i národní pokrmy, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Provozní doba hotelové kuchyně je denně 11 až 20 hodin, otevírací doba restaurace 11 až 22 hodin, v neděli do 20 hodin.

Hotel Na Dolině - Okolí ubytování

V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy). Do nejznámějších turistických cílů Beskyd jako jsou Pustevny nebo hora Radhošť se dostanete lanovkou přímo z Trojanovic nebo pěšky rovnou od hotelu. Město Rožnov s valašským skanzenem je vzdáleno 10 km.
Autem, nabízíme parkování přímo v areálu. Nejbližší autobusová zastávka je Frenštát pod Radhoštěm, Kopaná u kříže, vzdálená 1 km, nádraží Frenštát pod Radhoštěm 5 km, letiště Leoše Janáčka Ostrava 25 km.

Fotografie Hotel Na Dolině

Hotel Na Dolině
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Na Dolině

Velká mapa