Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Orea Hotel Pyramida, ubytování Praha 6

OREA Hotel Pyramida je klasický čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy, poskytující kompletní služby a zázemí moderního evropského standardu. Ideální poloha, bezbariérovost celého hotelu, kongresové centrum nebo bazén s fitness centrem, to vše může být zajímavé, nejen pro business klientelu, ale i rodiny s dětmi nebo hosty objevující krásy historické Prahy. Hosté, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové parkoviště. OREA Hotel Pyramida**** nabízí 354 účelně zařízených pokojů s Wi-Fi připojením a klimatizací. 266 dvoulůžkových, 47 jednolůžkových, 25 třílůžkových pokojů, 12 apartmánů a 4 pokoje pro handicapované hosty. Pro Váš dokonalý vzhled jsou ve STUDIU PYRAMIDA připraveni profesionálové v oboru… Více… kadeřnictví, manikúry, pedikúry a masáží nebo odborníci z řad vizážistů. Dále máte možnost navštívit také saunu a solárium.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Orea Hotel Pyramida - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny zařízením pro detekci kouře, dveřmi na elektronický klíč, bezpečnostní schránkou, minibarem, SAT/Pay TV a telefonem s přímou provolbou. Koupelny mají vanu nebo sprchu a vysoušeč vlasů.

Orea Hotel Pyramida - Možnosti stravování

Profesionální obsluha Vám pomůže vychutnat atmosféru neobvyklého interiéru restaurace Koppernik a výjimečnost zdejší kuchyně. V nabídce naší restaurace si můžete vybrat i ze speciálních bezlepkových pokrmů.
Ve vinném lístku naleznete širokou nabídku tuzemských i zahraničních vín.

Orea Hotel Pyramida - Okolí ubytování

Zastávka MHD: 50 m
Autobusové nádraží: 6 km
Vlakové nádraží: 6 km
Letiště: 12 km
Metro: 2 km

Fotografie Orea Hotel Pyramida

Orea Hotel Pyramida
Zvětšit fotografii

Mapa Orea Hotel Pyramida

Velká mapa