Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOSTEL DAKURA, ubytování Praha 6

Hostel Dakura se nachází v historické budově bývalých městských lázní v Dejvicích - uprostřed klidné a luxusní městské části hlavního města. Hostel Dakura nabízí za skvělou cenu kvalitní ubytování ve velmi atraktivní lokalitě.  Hostel Dakura se nachází v historické budově bývalých městských lázní v Dejvicích - uprostřed klidné a luxusní městské části hlavního města. Hostel Dakura nabízí za skvělou cenu kvalitní ubytování ve velmi atraktivní lokalitě.   Hostel Dakura nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje v našem hostelu jsou nekuřácké a vybaveny umyvadlem se studenou vodou. Dvoulůžkové pokoje mají manželskou postel, nebo dvě oddělené. Toalety a sprchy jsou společné… Více… (dámské / pánské) na chodbě.   Poloha hostelu Dakura je jednoduše perfektní – výborná dostupnost hromadné dopravy (metro, autobus, tramvaj). V okolí se nachází spousta restaurací, barů, obchodů, bank a dalších služeb, které během pobytu můžete využít.   Náš tým recepce Vám rád poradí s dotazy a podá Vám řadu informací, které Vás zajímají (informace o kulturních akcích, bezplatné mapky centra, okružní jízdy, atd..). Pomůžeme Vám také s vyhledáním dopravního spojení, tiskem palubních vstupenek ad.   Hosté mohou v případě potřeby využít vybavané kuchyně nebo pouze relaxovat ve společné místosti a využít zdarma připojení k Wi-Fi. Pro větší pohodlí je možné vybrat z široké palety studených a teplých nápojů a drobného občerstvení.   Z letiště nebo vlakového nádraží se k nám dostanete metrem za 20 minut, z historického centra (Staroměstké/Václavské náměstí) za 7 minut. Na zastávku hromadné dopravy (metro, autobus, tramvaj) je to 3 minuty pěšky a na Pražský hrad minut 15 pohodlnou chůzí.   V případě, že k nám přijedete autem, je možné zaparkovat v ulici přímo před hostelem. Pokud máte zájem o hlídané parkoviště, naše recepce Vám ráda poradí nejbližší možnost parkání.   Důležité informace:   Check-in od 14:00 do 24:00  Check-out 11:00     Platbu za ubytování je možné uhradit v hotovosti nebo kartou a to v CZK nebo EUR   V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme transfer z letiště, nebo vlakového/autobusového nádraží.   Cena za transfer z letiště/nádraží do hostelu činí 550CZK / 22 EUR V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme transfer z letiště, nebo vlakového/autobusového nádraží.   Cena za transfer z letiště/nádraží do hostelu činí 550CZK / 22 EUR Cena za transfer z hostelu na letiště/nádraží činí 550CZK / 22 EUR ​Městský a turistický poplatek ve výší 0,85 euro (21 KČ) je splatný po příjezdu na místě.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOSTEL DAKURA - Nabízené služby

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme transfer z letiště, nebo vlakového/autobusového nádraží.
 
Cena za transfer z letiště/nádraží do hostelu činí 550CZK / 22 EUR
Cena za transfer z hostelu na letiště/nádraží činí 550CZK / 22 EUR

HOSTEL DAKURA - Vybavení pokojů

Hostel Dakura nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje v našem hostelu jsou nekuřácké a vybaveny umyvadlem se studenou vodou. Dvoulůžkové pokoje mají manželskou postel, nebo dvě oddělené. Toalety a sprchy jsou společné (dámské / pánské) na chodbě.

HOSTEL DAKURA - Možnosti stravování

Součástí hostelu je také nově otevřená kavárna.

HOSTEL DAKURA - Okolí ubytování

Poloha hostelu Dakura je jednoduše perfektní – výborná dostupnost hromadné dopravy (metro, autobus, tramvaj). V okolí se nachází spousta restaurací, barů, obchodů, bank a dalších služeb, které během pobytu můžete využít.
 
Z letiště nebo vlakového nádraží se k nám dostanete metrem za 20 minut, z historického centra (Staroměstké/Václavské náměstí) za 7 minut. Na zastávku hromadné dopravy (metro, autobus, tramvaj) je to 3 minuty pěšky a na Pražský hrad minut 15 pohodlnou chůzí. 
Karlův Most – 2,5km
Václavské Náměstí – 3,5km
Staroměstské Náměstí – 2,6km
Pražský Hrad - 1km
 
V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme transfer z letiště, nebo vlakového/autobusového nádraží.
 
Cena za transfer z letiště/nádraží do hostelu činí 550CZK / 22 EUR
Cena za transfer z hostelu na letiště/nádraží činí 550CZK / 22 EUR
Jak se k nám dostanete:
 
Z Letiště Václava Havla:
 
Před terminálem (T1 a T2) je zastávka autobusu č. 119 - jeďte na konečnou stanici „Dejvická“. Jste na Vítězném náměstí – obejděte jej z pravé strany až přijdete k plzeňské restauraci „Kulaťák“ (na rohu s ulicí Československé Armády). Nyní zahnete do prava do ulice „Československé Armády“, po cca 80ti metrech opět do prava a jste v ulici „Národní Obrany“. Nyní projděte skoro až na konec a po pravé straně (č.p. 7) je náš Hostel. Vítejte.
 
Z hlavního nádraží a autobusového nádraží Florenc:
 
Jeďte metrem – trasa C (Červená) ve směru „Háje“ do stanice „Muzeum“. Přestupte na linku A (Zelená) a jeďte až na konečnou „Dejvická“. Vystupte směrem „Vítězné náměstí a KFC“. Na „Vítězném náměstí“ – obejděte jej z pravé strany a až přijdete k plzeňské restauraci „Kulaťák“ (na rohu s ulicí Československé Armády). Nyní zahnete do prava do ulice „Československé Armády“, po cca 80ti metrech opět do prava a jste v ulici „Národní Obrany“. Nyní projděte skoro až na konec a po pravé straně (č.p. 7) je náš Hostel. Vítejte.
 
 
 

Fotografie HOSTEL DAKURA

HOSTEL DAKURA
Zvětšit fotografii

Mapa HOSTEL DAKURA

Velká mapa