Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Clarion Congress Hotel Ostrava, ubytování Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava nabízí komfortní ubytování v klidné části severomoravské metropole Ostravy. K dispozici je celkem 169 pokojů a 29 apartmánů. Ve vybavení pokojů samozřejmě nechybí vlastní sociální zařízení, TV + SAT, trezor a minibar, kávový a čajový set. V celém objektu Clarion Congress Hotelu Ostrava máte možnost využít bezdrátového připojení k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 907 Kč za osobu na noc!

Clarion Congress Hotel Ostrava - Vybavení pokojů

169 pokojů se člení na 119 Standartních pokojů, 50 Superior pokojů a 29 apartmá. V každém z těchto luxusně zařízených a klimatizovaných pokojů naleznete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, telefon, minibar, kávový a čajový set, trezor a přístup k internetu zdarma. Během ubytování můžete využít sekretářských, pokojových služeb, nebo služby praní a žehlení. Pro odpočinek je Vám k dispozici nově zrekonstuované wellness centrum s bazénem, saunou, fitness a masážemi. Prosím vemte na vědomí, že od 1.1.2020 nebude místní poplatek součástí ceny za ubytování a bude účtovaný dle platné legislativy.

Clarion Congress Hotel Ostrava - Okolí ubytování

Clarion Congress Hotel Ostrava je umístěn v klidové zóně Ostravy s výborným spojením do 4 km vzdáleného centra města, rychlým tramvajovým napojením na všechna železniční a autobusová nádraží, 20 km vzdáleného letiště Ostrava-Mošnov a snadné dostupnosti mezinárodních silničních tahů spojujících krajskou metropoli s ostatními městy České republiky a zahraničím. Clarion Congress Hotel Ostrava sousedí s multifunkční OSTRAVAR Arenou a je nebližším hotelem k letišti Ostrava-Mošnov.

Fotografie Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava
Zvětšit fotografii

Mapa Clarion Congress Hotel Ostrava

Velká mapa