Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


ARBES, ubytování Praha 5

Hotel Arbes je velmi výhodně položen v blízkosti Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů, Smíchova a Malé Strany, v historickém centru Prahy. Hotel je situován pod Petřínem a Pražským hradem na levém břehu Vltavy. Chůze na Karlův most nebo k Národnímu divadlu trvá přibližně 12 minut. Zastávka tramvaje je nedaleko hotelu a stanice metra (Anděl - žlutá trasa B) je 3 minuty chůze od hotelu. Hotel Arbes má celkovou kapacitu 27 pokojů (60 lůžek v jednolůžkových dvoulůžkových a třílůžkových pokojích na čtyřech podlažích). Hostům jsou k dispozici následující služby: 24hodinový recepční provoz, směnárna, příjem kreditních karet VISA, ECMC a AMEX, lobby bar. Příjemným překvapením pro hosty je útulná… Více… sklepní restaurace - vinárna, ve které je nabízena kvalitní bufetová snídaně. Uzavřené a bezpečné parkoviště pro osobní automobily je ve dvoře hotelu. Minitrezor v pokoji - 80,- Kč/noc (záloha 500,- Kč/pobyt na klíč - navrácena při odjezdu).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

ARBES - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem v klasickém stylu, minibarem, satelitním TV, telefonem, minitrezorem, samostatným WC a samostatnou moderní koupelnou vybavenou vanou, sprchou a vysoušečem vlasů.
Vkusný, příjemný a moderní styl vybavení a dekorace pokojů přispívá k vysokému komfortu poskytovanému hotelovým hostům.

ARBES - Možnosti stravování

Lobby bar je otevřený denně od 09:00 do 02:00 hodin se širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.
Příjemným překvapením pro hosty je útulná sklepní restaurace - vinárna, ve které je nabízena kvalitní bufetová snídaně a také česká a mezinárodní kuchyně se širokou nabídkou místních a zahraničních vín, českého piva a nealkoholických nápojů pro objednané skupiny hostů. Restaurace je rovněž využívána pro jednání, přednášky a prezentace.

ARBES - Okolí ubytování

Zastávka: 20 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Vlakové nádraží: 2000 m
Letiště: 20 km
Metro: 200 m

Fotografie ARBES

ARBES
Zvětšit fotografii

Mapa ARBES

Velká mapa