Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Golf Resort Hotel Konopiště, ubytování Bystřice

Golf Resort Konopiště Hotel **** je zámecký hotel, nacházející se v krásné přírodě vedle  zámku Konopiště, který je známý pro svou fascinující sbírku zbraní a loveckých trofejí, uprostřed největšího golfového hřiště v České republice. Hotelový Resort je přibližně 45 kilometrů od Prahy a jejích bohatých památek a nákupních možností, což z města činí skvělou volbu pro cestovatele, kteří hledají výhodné ubytování v krásné krajině. Hotel nabízí ubytování ve 100 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou, fénem, TV se satelitem, minibarem a trezorem. WiFi připojení k internetu je k dispozici ve společenských prostorech hotelu za zdarma. Hotelová restaurace láka své návštěvníky na různé… Více… speciality české i mezinárodní kuchyně. Hotel Areál nabízí možnost hrát golf na hřištích na vyžádání na recepci dle dostupnosti. Můžete se také těšit mnoho atraktivních služeb, které vám zpříjemní pobyt na Konopišti a okolí (širokou škálu výletů a adrenalinové zážitky na vyžádání na recepci). Golf Resort Hotel Konopiště **** je tou správnou volbou k pobytu pro jednotlivce a rodiny Golf Resort Hotel Konopiště **** je tou správnou volbou k pobytu pro jednotlivce a rodiny návštěvě Konopiště. Golf Resort Hotel Konopiště **** se těší na vaši návštěvu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 245 Kč za osobu na noc!

Golf Resort Hotel Konopiště - Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování ve 100 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou, fénem, TV se satelitem, minibarem a trezorem.

Golf Resort Hotel Konopiště - Možnosti stravování

Hotelová restaurace láka své návštěvníky na různé speciality české i mezinárodní kuchyně.

Golf Resort Hotel Konopiště - Okolí ubytování

Hotel Areál nabízí možnost hrát golf na hřištích na vyžádání na recepci dle dostupnosti.
Můžete se také těšit mnoho atraktivních služeb, které vám zpříjemní pobyt na Konopišti a okolí (širokou škálu výletů a adrenalinové zážitky na vyžádání na recepci).
Z Prahy: Dálnice D1, na31 kilometruodbočit na Benešov – cesta E 55,2 kmza Benešovem odbočit na Neveklov – cesta114 apo 2 kilometrech odbočit na Tvoršovice.
Z Prahy: z Autobusového/ Vlakového nádraží, Letiště
Doporučujeme použití Taxi služby

Fotografie Golf Resort Hotel Konopiště

Golf Resort Hotel Konopiště
Zvětšit fotografii

Mapa Golf Resort Hotel Konopiště

Velká mapa