Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel VAJGAR, ubytování Jindřichův Hradec

Hotel Vajgar se nachází v centru historického města Jindřichův Hradec. Hotel Vajgar se nachází v centru historického města Jindřichův Hradec. Hotel Vajgarnabízí ubytování v 1-4 lůžkových pokojích. Pokoje s výhledem do náměstí jsou včetně kompletního sociálního zařízení a TV. Střední část hotelu s výhledem na rybník Vajgar nabízí levnější pokoje se společným sociálním zařízením na patře. Parkoviště před hotelem na náměstí je městské, platí se od 7.00 do 18.00 hod ve všední dny/v noci zdarma/, v sobotu do 12.00 hod, v neděli a ve svátek je také bezplatné nebo případně zdarma parkovat na nedalekém cca 200m vzdáleném městském parkovišti.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 425 Kč za osobu na noc!

Hotel VAJGAR - Vybavení pokojů

STANDART (se sprchou,WC a TV) - 6 pokujů.
FAMILY ROOMS (pro rodiny) - 2 pokoje.
EKONOMY (se sprchou a TV) -4 pokoje.
TURIST (koupelna, WC na patře) - 8 pokojů.

Hotel VAJGAR - Možnosti stravování

Hotelová restaurace s nabídkou minutkových a hotových jídel. Jihočeská piva (Budvar a Regent), vína z Lechovického sklepa. Výběr nealko nápojů.

Hotel VAJGAR - Okolí ubytování

Hotel Vajgar se nachází na starobylém náměstí nedaleko rybníka Vajgar, s renesančními domy a zámeckým areálem, budova je městskou památkovou rezervací.
AUTEM - Směrem do historického centra města na nábřeží rybníku Vajgar (ul. Vídeňská nebo ul. Nábřeží) a tam odbočit nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru a pak doprava asi 100m hned vedle Lékárny.
PĚŠKY - Z vlakového a autobusového nádraží (asi 1500m) nebo městskou dopravou na zastávku "Nábřeží", pak doprava nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru a pak znovu doprava asi 100m hned vedle lékárny.

Fotografie Hotel VAJGAR

Hotel VAJGAR
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel VAJGAR

Velká mapa