Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Suite OHRADA, ubytování Praha 5

Suite ohrada disponuje 1-4 lůžkovým studiem a  1-5 lůžkovým pokojem, oba s vlastním sociálním zařízením. Pokoje se nachází  v rodinném domě v klidné lokalitě městské části Praha 13 - Lužiny.  V blízkosti se nachází též autobusová zastávka, cyklostezka a stanice metra Lužiny, která vede do historického centra města Prahy. Oba pokoje disponují výhledem na Praha, přičemž můžete zaparkovat zdarma přímo před domem.   Suite OHRADA – PokojeV Suite Ohrada se nachází studio pro až 4 osoby a až pětilůžkový pokoj, obojí se nachází ve 2. patře rodinného domu s výhledem na Prahu. Pokoje jsou svou velikostí vhodné pro jednotlivce i skupiny.Studio je rozděleno na jeden velký pokoj a koupelnu se sociálním zařízením a se sprchovým… Více… koutem, , bezdrátové wifi připojení, varná konvice, nádobí, ale je zde i televize se satelitním příjmem. Malá zvířata akceptována. Pětilůžkový pokoj má též vlastní sociální zařízení se vstupem přes malou společnou chodbičku.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Suite OHRADA - Vybavení pokojů

V Suite Ohrada se nachází studio pro až 4 osoby a až pětilůžkový pokoj, obojí se nachází ve 2. patře rodinného domu s výhledem na Prahu. Pokoj vhodné pro jednotlivce i menší skupinky.Studio je rozděleno na jeden velký pokoj a koupelnu se sociálním zařízením a se sprchovým koutem, , bezdrátové wifi připojení, varná konvice, nádobí, ale je zde i televize se satelitním příjmem. Malá zvířata akceptována. Pětilůžkový pokoj má též vlastní sociální zařízení se vstupem přes malou společnou chodbičku. Suite ohrada nedisponuje  recepcí. 

Suite OHRADA - Možnosti stravování

Apartmán Suite Ohrada nedisponuje vlastním gastronomickým zařízením, lze však využít služeb nedaleké restaurace U Šimáčků, v jejíž nabídce se nachází pokrmy z tradiční české kuchyně, popřípadě restaurace Svatý Prokop, která se nachází 300 m od apartmánu na ulici Velichovská.

Suite OHRADA - Okolí ubytování

Nedaleko apartmánů se nachází cyklostezka a turistické trasy, které vedou k přírodnímu parku Prokopské údolí a Dalejské údolí, odkud se můžete vydat na Smíchov, kde se nachází letohrádek Portheimka.Přes park Sacré Coer se pak dostanete ke kostelu sv. Gabriela, v jehož těsné blízkosti se nachází Letohrádek Kinských s muzeem Musaion, který je zaměřen na tradiční lidovou kulturu.Asi 4 km od apartmánu pak stojí za vidění středověké městečko Řepora a v nedalekých Zubzanech Automuzeum Praga. 
Pokoje se nachází 10 minut peší chůzí od metra stanice Lužiny. Po výstupu z metra vede nejkratší cesta ulicí Archelogická. Po této ulici se dostanete až k dvouproudové silnici, kterou přejdete. Nyní uvidíte rodinné domy, tj. Malá ohrada. První ulice je Na Hvížďalce. Cesta možná i ze stanice metra Nové Butovice. Z této stanice trvá cesta 3 minuty- výstupní stanice je Malá Ohrada (na znamení). Staví zde autobusy 235, 225, 256.

Fotografie Suite OHRADA

Suite OHRADA
Zvětšit fotografii

Mapa Suite OHRADA

Velká mapa