Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Relax Inn ****, ubytování Praha 9

Relax Inn je jedinečný a relaxační čtyřhvězdičkový hotel, který přispívá k radosti svých hostů, kteří přijíždějí navštívit malebnou Prahu. Naše zbrusu nová zařízení jsou podporována pomocí nejnovějších technologií. Velmi příjemný personál a kvalitní služby vede k plné spokojenosti hostů se svým pobytem. Naše příjemné prostředí z nás činí oblíbené místo k pobytu u všech našich hostů. Relax Inn **** se nachází se pouhých 20 min. hromadnou dopravou z centra v Praze a hotel překračuje hranice očekávání každého z našich hostů Relax Inn **** nabízí: Mensi bazén a saunu Příjemnou masáž Bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu v každém pokoji, WiFi Plazma TV v každém pokoji Vlastní parkoviště Garáž… Více… Wellness and Spa Nejlepší místo k odpočinku po dlouhém dni v našem krásném městě je užít si v našem relaxačním a rehabilitačním centru. Nebojte se hýčkat v našem bazéně a sauně. Díky našim speciálnim masážním vanám, jacuzzi a relaxační atmosféře, obnovíte energii a dosáhnete správné rovnováhy mezi tělem a duší.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 625 Kč za osobu na noc!

Hotel Relax Inn **** - Vybavení pokojů

Relax Inn nabízí 40 plně zařízených pokojů upravených se zvláštní péčí, díky které se naši hosté cítí jako doma. Každý pokoj se skládá pohodlné postele, praktického a užitečného vybavení, které plně uspokojí potřeby dnešního způsobu života.
Pokoje jsou k dispozici jako jedno, dvou a tříůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením včetně:
Komfortní postel / s oddělenými postelemi Plasma TV SAT TV Zdarma vysokorychlostní přístup k internetu, WiFiČaj na pokoji 24h. Pokojová služba Wake up služba Telefon
Vysoušečem vlasů
Žehlička a žehlící prkno jsou k dispozici na vyžádání.

Hotel Relax Inn **** - Možnosti stravování

Relax Inn nabízí bohaté bufetové snídaně, která se podává mezi 7:00 - 10:00 každý den. Naše restaurace se nachází v přízemí a se svou pohodovou atmosférou představuje skvělé místo pro začátek vašeho dne v Praze.

Hotel Relax Inn **** - Okolí ubytování

Relax Inn se nachází pouze 15 až 20 min. hromadnou dopravou od historického centra Prahy, na ulici Novovysočanská no.25, v blízkosti největšího hokejové haly v Evropě - O2 Arena.
Z letiště (cca 45 min.):
Autobusem číslo 119 do stanice metra Nádraží Veleslavin (zelená trasa A) a dále do stanice metra Flora. Pak autobusem číslo 136 do stanice zvané Novovysočanská.Odbočte vpravo a na druhé straně ulice najdete Relax Inn.Z Hlavního nádraží (cca 20 min.):Ze stanice Hlavní nádraží jeďte metrem C do stanice Florenc, zde přestupte na metro B a jeďte do stanice Palmovka. Potom přestupte na autobusovém nádraží na autobus 109 a jeďte do stanice Novovysočanská. Hotel se nachází cca 50m od stanice autobusu.Z centra Prahy nebo z autobusového nádraží Florenc (cca 15 - 20 min.):Jeďte metrem B do stanice Palmovka. Zde přestupte na autobusovém nádraží na autobus 109 a jeďte do stanice Novovysočanská. Hotel se nachází cca 50m od stanice autobusu.

Fotografie Hotel Relax Inn ****

Hotel Relax Inn ****
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Relax Inn ****

Velká mapa