Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hrázděný statek Mýtinka, ubytování Cheb

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí necelé 2km od Františkových lázní! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek! Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele. Hrázděný statek je vzdálen 2km od Františkových lázní směrem na Aš.V těsné blízkosti Hradu Seebeg.Golf Hazlov 2km. Aquaforum -svět relaxace a vody,Fitness centrum 5km, Solná jeskyně 3km. Motýlí farma je vdálená 5,5km.Přírodní rezervace SOOS 8,7km. Hrad Vildštejn 7km. Komorní Hůrka 7,2km. Chebský hrad 11km. Ubytovací kapacita je 10 lůžek.Ve statku se nachází 2,4 nebo až 6 lůžlové apartmány. Standardním vybavení pokoje je kvalitní postel pro Váš ničím nerušený… Více… spánek. K dispozici Vám je sociální zařízení ,společenská místnost s krbem a plně vybavená kuchyňka,televize. V objektu se nachází prolézačky se skluzavkou, velká trampolína s ochranou sítí,venkovní bazén,gril,nohejbalové hřiště,stolní tenis,ohniště Nabízíme možnost půjčení nebo uschování kol.Celoroční aktivity Jízda na lyžích,běžkách,čtyřkolkách.Procházky v krásné přírodě nedaleko Hradů.Grilování,jízda na kole, čtyřkolce,bruslích,golf,koupání,skákání na trampolíně,houbaření atd.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 800 Kč za pokoj na noc!

Hrázděný statek Mýtinka - Vybavení pokojů

Ve 2 lůžkových apartmánech se nachází společenská místnost s krbem a plně vybavená kuchyňka,televize ,WC se sprchovým koutem.
Ve 4 až 6 lůžkovém apartmánu se nachází koupelna s WC,kuchyňka s obývací místností krbem a TV. V 1. patře apartmánu je samostatný pokojíček pro dítě a ložnice. V 2.patře je samostatný pokoj pro 2 osoby s TV. Internetové připojení zdarma. Kuchyně je kompletně vybavena: lednice ,mikrovlnná trouba,elektrická trouba,rychlovarná konvice,kuchyňké nádobí.

Hrázděný statek Mýtinka - Možnosti stravování

V těsné blízkosti nově otevřená restaurace,nebo možnost vlastního vaření.

Hrázděný statek Mýtinka - Okolí ubytování

Františkovy lázně Františkovy Lázně patří ke světoznámým lázeňským městům. Spolu s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří známý “Západočeský lázeňský trojúhelník“. Ve Františkových Lázních se léčí cévní a srdeční onemocnění, pohybová onemocnění a ženské choroby. Město leží v nadmořské výšce 450 metrů a nachází se zde 22 studených minerálních pramenů, zásoba slatiny a plynový pramen kysličníku uhličitého. Krásné okolí je ideální pro výlety na kole a pěší tůry. K procházce či odpočinku se nabízí řada lázeňských parků. Hosté mohou navštívit Aquaforum -svět vody a relaxace, zahrát si tenis či minigolf nebo se projet mikrovláčkem k minizoo u rybníku Amerika. V okolí Františkových Lázní se nachází také mnoho zajímavých výletních cílů - hrad Seeberg, Motýlí farma, Přírodní rezervace SOOS, hrad Vildštejn nebo Chebský hrad
Statek je autem vzdálen 2km od Fr. lázní. Autobusová zastávka je 80 metrů,a vlakové nádraží necelé 2 km.

Fotografie Hrázděný statek Mýtinka

Hrázděný statek Mýtinka
Zvětšit fotografii

Mapa Hrázděný statek Mýtinka

Velká mapa