Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Večernice, ubytování Janské Lázně

Hotel Večernice Janské Lázně se nachází pod úpatím Černé hory - v těsné blízkosti sjezdových, běžeckých a turistických tratí v chráněné oblasti Krkonoše. Hotel Večernice Janské Lázně nabízí kvalitní ubytování ve 14 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a restauraci se salonkem s kapacitou 62 míst. Pro hotelové hosty je též zajištěno parkování přímo u Hotelu Večernice. Wifi Internet pro hotelové hosty zdarma. Součástí hotelu je sauna, hřiště a „konírna“ – bar s kulečníkem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Večernice - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC.

Hotel Večernice - Možnosti stravování

Součástí ubytování je tedy i stravování - dle volby snídaně, polopenze či plná penze.

Hotel Večernice - Okolí ubytování

V zimní sezoně je nejlákavějším místem Lyžařský areál Černá hora – Janské Lázně. Ski areál Černá hora Janské Lázně patří ve vybavenosti středisek, zázemí a úrovni nabídky mezi nejkvalitnějsí lyžařské areály v České republice. V rámci kategorizace lyžařských středisek České republiky se zařadil na 2. místo v ČR. Zajímavou alternativu k lyžování ve Ski areálu Černá hora představuje Ski areál Košťálka. Tento areál nabízí lyžování na dobře upravené.
Pojedete do Janských Lázní k hotelu Lesní dům. Nad Hotelem Lesní dům odbočíte doprava směrem k hotelu Siréna a dále pokračujete po stejné silnici až k hotelu. Celková vzdálenost je cca 800 metrů od Lesního domu.

Fotografie Hotel Večernice

Hotel Večernice
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Večernice

Velká mapa