Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Milenium, ubytování Liberec

Náš penzion nabízí ubytování v klidné části samotného centra města Liberce. Přijeďte na romantický víkend nebo dovolenou s dětmi, poznejte krásu Liberce a jeho okolí, s ubytováním od nás za skvělé ceny. Náš penzion nabízí ubytování v klidné části samotného centra města Liberce. Přijeďte na romantický víkend nebo dovolenou s dětmi, poznejte krásu Liberce a jeho okolí, s ubytováním od nás za skvělé ceny. K tramvajové zastávce je to od našeho penzionu 2 minuty pěšky a k Liberecké radnici, což je samotné centrum Liberce 5 minut chůze. Ubytování je vhodné pro zaměstnance (obchodní zástupce), ale zejména pro rodiny s dětmi. Apartmány jsou řešeny jako komfortní byty, které jsou vybaveny vším potřebným. V přízemí penzionu… Více… je navíc denně od 11:00 do 23:00 hodin otevřena restaurace Pizza Kaffe Milenium s dětským koutkem. Restaurace doplňuje možnost ubytování o příjemné posezení, kde se děti vydovádí v dětském koutku a rodiče odpočinou. Po dohodě lze objednat snídani nebo polopenzi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 392 Kč za osobu na noc!

Apartmány Milenium - Nabízené služby

Milenium Apartment nabízí unikátní půjčovnu elektrokol přímo v prostorech penzionu, více informací na www.elbikes.cz

Apartmány Milenium - Vybavení pokojů

Apartmány jsou řešeny jako komfortní byty, které jsou vybaveny vším potřebným. Plně vybavenou kuchyní, televizí a připojením k internetu. Celý penzion je nekuřácký. Každý apartmán má samostatný vchod, samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a WC. Kapacita penzionu je 16 lůžek. Navíc Vám garantujeme jednu z nejnižších cen v poměru ke kvalitě ubytování v Liberci.

Apartmány Milenium - Možnosti stravování

Od června 2000 je pro Vás otevřena stylová restaurace Pizza Kaffe Milenium, která se nachází nedaleko centra v Liberci. Nabízí klidné posezení v příjemném prostředí se širokým výběrem pizz, poledního menu a různých variací salátů, těstovin, steaků a dezertů. Rádi Vás pohostíme tím nejlepším moravským, ale i italským vínem a nebo plzeňským pivem. Můžete se osvěžit Mojitem nebo možná jen ochuceným koktejlem. Pokud Vás zaujala naše nabídka, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Apartmány Milenium - Okolí ubytování

Náš penzion je výborně dostupný, městskou hromadnou dopravou (2 minuty na zastávku tramvaje) i autmobilem.

Fotografie Apartmány Milenium

Apartmány Milenium
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Milenium

Velká mapa