Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL STARÝ PIVOVAR, ubytování Praha 5

Hotel Starý Pivovar se nachází v objektu starého motolského pivovaru, historie této budovy se začíná od 12. století, v roce 2001 byla prohlášena za památkově chráněný objekt. Citlivou rekonstrukcí v letech 2003 – 2006 zde vznikl hotel se zachovalými historickými prvky. HOTEL STARÝ PIVOVAR  Hotel je řešen bezbariérově a součástí hotelu je 1 pokoj pro tělesně postižené. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Hotel dále nabízí sekretářské služby, možnost využití hotelového sejfu a parkoviště pro osobní vozy a autobusy, dále také hotelové taxislužby. Hotel dále nabízí sekretářské služby. Dle přání klientů připravíme veškeré akce včetně kompletního servisu,… Více… výzdoby, technického vybavení a gastronomických nabídek. Zajistíme okružní jízdy po Praze a blízkém okolí, prohlídky města s průvodcem, vstupenky na sportovní a kulturní akce, taxi službu a další. KONGRESOVÝ SÁL je k dispozici salónek o kapacitě cca 10 osob, případně jedna z restaurací může sloužit pro uzavřenou skupinu, kde je možné sestavit tabule dle Vašeho přání. Náš hotel se přímo vybízí k uspořádání různých rautů, rodinných či firemních oslav, svatebních hostin s možností zajištění kulturních programů na venkovní terase atd. Dle přání klientů připravíme veškeré akce včetně kompletního servisu, výzdoby, technického vybavení a gastronomických nabídek s individuálním přístupem. Po propojení obou restaurací vznikne prostor k rautovému uspořádání až pro 250 osob. LOBBY BAR & LETNÍ TERASA K tomu se také nabízí možnost využití lobby baru s nočním provozem a pro Vaši zábavu je Vám k dispozici klub, který je vybaven kulečníkem, šipkami, stolním fotbalem, juke - boxem s karaoke, případně reprodukovanou hudbou, dvěma playstation. V letních měsících Vás rádi přivitáme na naší venkovní terase v atriu hotelu s kapacitou cca 50 osob, kde Vás zveme na speciality na grilu. FIREMNÍ AKCE, SOUKROMÉ AKCE • svatby, smuteční hostiny, firemní akce, rauty, grilování, rodinné oslavy • školení - konferenční sál PROGRAM AKCÍ: barmanská show, karaoke párty, mobilní casino, magic show atd.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 264 Kč za osobu na noc!

HOTEL STARÝ PIVOVAR - Nabízené služby

SPECIÁLNÍ UDÁLOSTI Dle Vašich požadavků Vám zajistíme svatební hostiny, smuteční hostiny, garden párty či firemní raut. KONGRESOVÝ SÁL Dle Vašich požadavků Vám připravíme občerstvení, kávu, snídaně, obědy, večeře formou bufetu.„Vše je možné“

HOTEL STARÝ PIVOVAR - Vybavení pokojů

Ubytovací kapacita hotelu je 150 osob, resp. 45 pokojů, z nichž jsou některé dokonce zdobené mozaikami z původního kamenného zdiva.

HOTEL STARÝ PIVOVAR - Možnosti stravování

Nejen pro ubytované hosty je k dispozici hotelová restaurace, ve kterých je důmyslně kombinován moderní design s historickým rázem budovy, široká nabídka jídel od staročeské až po mezinárodní kuchyni, velký výběr nápojů – mimo jiné 2 druhy točeného piva. Restaurace pojme cca 120 osob.

HOTEL STARÝ PIVOVAR - Okolí ubytování

• Golf 5 min. • Bowling 5min. • Fitness club 10min. • Tenisové kurty 10min. • Koupaliště se sportovním vybavením 10min.
Hotel je díky své poloze dobře dostupný z centra (15 minut tramvají ze stanice metra Anděl, kam jezdí každé 4 minuty MHD od hotelu), ale i z letiště Ruzyně (10 min) a z dálnice směr Plzeň (5 min).

Fotografie HOTEL STARÝ PIVOVAR

HOTEL STARÝ PIVOVAR
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL STARÝ PIVOVAR

Velká mapa