Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Myslivna Brno, ubytování Brno

Hotel MYSLIVNA BRNO *** se nachází krásném a klidném prostředí lesoparku nad areálem brněnského Výstaviště s nejhezčím výhledem na panorama města Brna. Autem nebo MHD od hotelu na výstaviště cca 5-10 minut a pouhých 10 minut z centra s jednoduchým příjezdem z dálnice D1. Tříhvězdičkový hotel Myslivna, s více než dvacetiletou tradicí, se nachází v krásném prostředí městského lesoparku nad areálem brněnského Výstaviště s výhledem na panorama města Brna. Hostům našeho hotelu je k dispozici 117 pokojů - 4 apartmá, 10 Executivů, 65 dvoulůžkových pokojů, 19 třílůžkových a 19 jednolůžkových pokojů. Hotelová restaurace, proslulá svou vynikající kuchyní, je vyhledávaným místem nejen hotelových hostů, ale i lidí ze… Více… širokého brněnského okolí. Její široký sortiment české i mezinárodní kuchyně potěší nejednoho labužníka.K příjemnému posezení v lesním prostředí láká naše návštěvníky letní terasa. Ta je vyhledávaným cílem vycházek a výletů, a to nejen kvůli jedinečnému výhledu na panorama města. K nabídce našeho hotelu patří rovněž univerzální kongresový sál vybavený moderní audiovizuální technikou o kapacitě až 220 osob. Hotel Myslivna nabízí ubytovací, stravovací a cateringové služby, možnost kongresů, sympozií, plesů a různých společenských akcí v kongresové hale nebo v 7 saloncích.Na recepci Vám dále poskytneme sekretářské služby - informace, zajistíme vstupenky, jízdenky, fax, internet, půjčovnu aut, opravnu aut, půjčovnu kol, průvodce nebo saunu, masáže, fitness.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 290 Kč za pokoj na noc!

Hotel Myslivna Brno - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou s vanou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní TV, minibarem a sejfem. Součástí všech pokojů je bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu WI-FI.Executiv pokoje mají dále pro hosty připraveny župany, pantofle a navíc ručně ovládanou klimatizaci. Apartmány se dvěma pokoji a nadstandardním vybavením budou vyhovat i náročnější klientele.

Hotel Myslivna Brno - Možnosti stravování

Stylová restaurace se 130 místy u stolů nabízí široký sortiment národních jídel a specialit, cukrářských výrobků a vinotéku jihomoravských vín. Součástí restaurace je rytířský salonek s kapacitou 14 míst. Z restaurace je přímý vstup na terasu s dětským koutkem v přírodní scenerii lesoparku. Nabízíme speciality na grilu, opékání selete a točené pivo. Pořádáme zde i taneční večery s živou hudbou. Kapacita terasy je 150 míst u stolů.

Hotel Myslivna Brno - Okolí ubytování

Hotel Myslivna byl postaven na okraji Podkomořanského lesa v areálu městského lesoparku. Nedaleko hotelu vede cyklostezka přes Nový Lískovec přírodním parkem Bobrava. Do okolí hotelu je možné vydat se na zdravotní vycházky nebo si zajet na blízkou brněnskou přehradu v Bystrci. Centrum města je od nás vzdálené 10 minut cesty autem nebo můžete použít autobus č. 68 MHD Brno.
Zastávka: 100 mAutobusové nádraží: 6000 mCentrum: 4000 mVlakové nádraží: 4000 m

Fotografie Hotel Myslivna Brno

Hotel Myslivna Brno
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Myslivna Brno

Velká mapa