Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U jezírka, ubytování Liberec

Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Nabízíme 80 lůžek, vlastní restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. Více na: www.hotelujezirka.cz Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Centrum města je od hotelu vzdálené 15 minut pěšky. Tenisové kurty jsou hned vedle Hotelu a krytý plavecký bazén s nejdelším tobogánem v ČR se nachází 10 min pěšky od Hotelu. Centrum babylon pak 6 stanic tramvají – cca 20 minut. Hotel také leží 5 minut od Lidových sadů, které jsou obecně považovány za „bránu“ do Jizerských hor a je tak možné přímo z Hotelu dělat… Více… množství nejrůznějších pěších a cyklistických výletů. Hotel nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným Kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu 60Kč. Hotel též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol. V restauraci a vinárně je pak možno pořádat nejrůznější akce a školení.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel U jezírka - Nabízené služby

Možnost pořádání různých kongresů, školení a jiných akcí.

Hotel U jezírka - Vybavení pokojů

Nabízíme 80 lůžek, převážně pak dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Náhledy pokojů na www.hotelujezirka.cz

Hotel U jezírka - Možnosti stravování

Především tradiční česká kuchyně. Vyhlášená je pak především naše svíčková a pivo Kvasnicový Konrád a Polička Otakar.

Hotel U jezírka - Okolí ubytování

V bezprostřední blízkosti je ZOO a Botanická zahrada. Klidná část Liberce. Centrum 15 minut pěšky. Bazén 10 minut pěšky. K Ještědu pak nejlépe tramvají, která staví přímo před hotelem; cca 25 minut na konečnou tramvaje a 10 minut k lanovce.
Sídlíme na jedné z hlanvích tříd; cca 5 minut autem od centra.

Fotografie Hotel U jezírka

Hotel U jezírka
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U jezírka

Velká mapa