Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Vyšší Brod, ubytování Vyšší Brod

Ubytování v rodinném APARTMÁNU VYŠŠÍ BROD 4+1 pro 8+1osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý konfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku. V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit Poštovní muzeum, Cisterciacký klašter, vodopady sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené pamatní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatska stezka I. II., Švédské šance Radvanov. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou: sjíždění kanoji a raftem, vyjíždky na koních. V okolí můžem navštívit hrad Rožmberk, Český Krumlov… Více… (historická památka UNESCO). Apartmá se nachází v rekreační oblasti Lipenska spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a relaxace. Jarní Letní Podzimní rekreace: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání, bobová dráha, lanoví park. Na Lipně a v okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, rezervací, památek, přírodní rezervace Vyššebrosko, Medvědí, Čertova stěna, rašeliniště Kapličky začátek CHKO Šumava, Švarcenberský kanál nebo nejvýše položená zřícenina - vyhlídka Vítkův hrádek sv. Tomáš. Zima na přehradě: Lipnoservis Kramolín - lyžařský Ski areál: běžkařské trasy upraveny, bruslení a běžkování na zamrzlém jezeře. Rakousko: Ski areály - Sterstein Bad Leonfelden 15km, Hochficht 40km, Gosau Alpy 60Km.

Kontaktovat!

Cena ubytování již od: 250 Kč za osobu na noc!

Apartmán Vyšší Brod - Nabízené služby

Zahrada

Oplocená zahrada
Zahradní posezení s grilem
Úschovna kol a lyží v garáži
Parkování v oploceném prostoru zahrady

Apartmán Vyšší Brod - Vybavení pokojů

Apartmán se nachází v klidné části města mimo nejfrekventovanější ulice a místa. Pro hosty je k dispozici celé první patro v rodinném domě. Samozřejmostí je oddělený vchod do apartmánu a do bytové části stavby. Náš apartmán nabízí hostům čtyři pokoje o celkové kapacitě až 8 míst. Dále je k dispozici kuchyňský kout s vybavením a dva balkóny. Možnost připojení na internet. Na zahradě je připraveno zahradní posezení s grilem, uzamčená místa na parkování (na zahradě) a úschovna kol či lyží.

Vybavení aprtmánu (pro 8 osob)
Kuchyňský kout

Lednice
Elektrický sporák
Mikrovlnná trouba
Varná konvice
Veškeré kuchyňské nádobí
Jídelní stůl


Popis apartmánu

Pokoj č. 1 - manželská dvojpostel + přistýlka, TV se satelitem, balkón, šatní skříň
Pokoj č. 2 - manželská dvojpostel, balkón, šatní skříň
Pokoj č. 3 - 1,5 lůžka, šatní skříň
Pokoj č. 4 - 1,5 lůžka, balkón
Sociální zařízení

Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem
WC v samostatné místnosti
Možnost vyprání prádla

Apartmán Vyšší Brod - Možnosti stravování

Stravování je možné vlastní v Apartmánech s vybavenou kuchyní: obchody a restaurace v místě.

Celoroční stravování za lidové ceny ve Vyšším Brodě HOSPŮDKA U HASTRMANA.

Apartmán Vyšší Brod - Okolí ubytování

V kulturně historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit: Poštovní muzeum, Cisterciácký klášter, kino, restaurace s českou i čínskou kuchyní, jídelnu nebo hospůdku u Hastrmana a mnoho dalších, Herny a bary, disco Monako a na podzim třeba sjezd historických vozidel nebo kuriozní plavidla. Turisté cyklisté se mohou vydat na Kraví horu, Vyklestilku, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, vodopády sv. Wolfganga, Opatskou stezku I. II., Švédské šance Radvanov, sjíždění Vltavy kanoí raftem, velkou sít cyklo stezek a turistických tras přírodních památek rezervací rašeliništ, kterých je v našem okolí několik.

Na Lipně zase dominují aktivity spjaté s přehradou Jaro Léto Podzim odpočinek rekreace sportovní aktivity: vyjíždky parníkem po Lipně, jachting, rybolov, plavání, krytý bazén, wellnes Lipno Frymburk, bobová dráha, v letní sezoně můžete navštívit pláž a nově vybudované dětské hřiště a řadu cyklostezek, tato rekreační oblast nabízí mnoho barů, restaurací, diskotek (exil Lipno).

V Přední Výtoni zase sportareal a pláž, na sv. Tomáši zříceninu Vítkův hrádek zavítate li dál pak na začatku CHKO Šumava určitě navštivte Švarcenberský kanál na sv. Osvaldu a Korandě.

Ve Frymburku vám můžeme doporučit Wellness a spa hotel Frymburk kde naleznete krytý bazén, saunový svět, solárium a mnoho dalších nebo nově vybudované přístaviště.

V zimě Lyžařské středisko Lipnoservis Kramolín - Lyžařský skiareál, Běžkařské tratě, bruslení a běžkování po zamrzlém jezeře.

Fotografie Apartmán Vyšší Brod

Apartmán Vyšší Brod
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Vyšší Brod

Velká mapa