Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Ramada Prague City Centre, ubytování Praha 1

Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový Hotel Ramada Vás zaujme svěžím designem a pohodlným vybavením a nachází se v samém centru Prahy, přímo na Václavském náměstí. I v samém centru Prahy, přímo uprostřed Václavského náměstí můžete strávit příjemný ničím nerušený pobyt v elegantně zařízených, klimatizovaných, pohodlných pokojích. Jednací místnost pro konference. Garážové stání pro hotelové hosty k dispozici. Centrální umístění hotelu zaručuje hostům snadnou dostupnost hromadnou dopravou. Nejvýznamnější kulturní a historické památky jsou v bezprostřední blízkosti. Vhodné ubytování pro obchodní klientelu stejně jako turisty se zájmem o historii, kulturu, nákupy. Parkování je zajištěno v přilehlých krytých… Více… garážích. Hotel spolupracuje s profesionálně vedeným centrem krásy, kde k dispozici sauna, vířivka, posilovna, aerobic, kick-box, solárium i kadeřnický a kosmetický salón.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Ramada Prague City Centre - Vybavení pokojů

Součástí každého pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením, telefon, televize se satelitním příjmem, trezor a minibar.

Hotel Ramada Prague City Centre - Možnosti stravování

K příjemnému posezení Vás zveme do naší hotelové restaurace, která svou pestrou nabídkou jídel tradiční české kuchyně uspokojí i velké labužníky.

Hotel Ramada Prague City Centre - Okolí ubytování

Zastávka: 300 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 400 m
Letiště: 15000 m
Metro: 100 m

Fotografie Hotel Ramada Prague City Centre

Hotel Ramada Prague City Centre
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Ramada Prague City Centre

Velká mapa