Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


PARKHOTEL GOLF, ubytování Mariánské Lázně

Příjemná poloha Spa & Welless hotelu, v lesoparku, na okraji lázeňského města, v bezprostřední blízkosti 18-ti jamkového hřiiště, nabízí ideální podmínky pro ubytování, zotavení, aktivní i pasivní odpočinek. Vyžití - golf, tenis, lázně, wellness, beauty, romantický pobyt, v zimně běžky (centrum běžeckého areálu 30m od hotelu) či lyžařský areál Snowhill. Autobusová zastávka do centra přímo u hotelu. Ubytování v luxusně zařízených 24 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Recepce, kavárna s letní terasou, s výhledem do lesoparku a na vlastní golfové hřiště Pitch & Putt (9 jamek), vinárna s posezením u krbu, francouzská restaurace s nabídkou mezinárodní i české kuchyně, salonek pro 20 osob, kulečník, sluneční… Více… terasa s lehátky a slunečníky. Dále lékařsky řízené balneocentrum, beauty-centrum, wellness-centrum. Bazén, sauna, pára, vlastní venkovní tenisový kurt s umělým povrchem. Hotel nabízí plnohodnotné léčebné pobyty pod vedením odborného personálu.Rehabilitace, aquagymnastika, masáž- klasická, reflexní, aroma, medová, masáž lávovými kameny,Koupele- perličková, CO2, aroma, minerální přísady. magnetoterapie, elektroterapie, oxygenoterapie, plynová obálka, parafínový zábal, slatinový zábal, skořicový zábal, lymfodrenáž.Kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium. Hotel spolupracuje s 6-ti golfovými hřišti v okolí. Zajišťuje rezervace startovacích časů, poskytuje slevy green fee až 25%, zprostředkuje výuku golfu pro začatečníky a pokročilé. Zajišťujeme vstupenky na kulturní a společenské akce či výlety s průvodcem. Zajišťujeme transfer pro hotelové hosty mikrobusem .

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 933 Kč za osobu na noc!

PARKHOTEL GOLF - Nabízené služby

Last minute- wellness balíčky, romantické pobyty, léčebné pobyty, golfové balíčky.

PARKHOTEL GOLF - Vybavení pokojů

24 luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje, 2 apartmá, 1 bungalov. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fén, Tv-Sat, telefon s přímou volbou, sejf, minibar, župan, Wi-Fi.

PARKHOTEL GOLF - Možnosti stravování

mezinárodní i česká kuchyně

PARKHOTEL GOLF - Okolí ubytování

Hotel je místěn na okraji lázeňského města, v bezprostřední blízkosti 18-ti jamkového hřiště. Centrum vzdálené cca. 2000m, pěšky 20min., autem či busem 5min. Autobusová zastávka do centra přímo u hotelu.
viz. v.u. info

Fotografie PARKHOTEL GOLF

PARKHOTEL GOLF
Zvětšit fotografii

Mapa PARKHOTEL GOLF

Velká mapa