Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Karel IV, ubytování Turnov

Na pomezí Ještědsko-kozákovského hřbetu a CHKO Český ráj leží město Turnov, v jehož poklidné vilové čtvrti v blízkosti rozlehlého parku se nachází náš Hotel Karel IV. Hotel Karel IV. má optimální polohu vzhledem k tomu, že se nachází několik minut od centra města v klidné vilové čtvrti. Hoteloví hosté mají k dispozici uzavřené parkoviště a kolárnu, uzavřenou zahradu s bazénem 10 x 5 m, dětské brouzdaliště 3 x 2 m, dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a hřiště s basketbalovým košem. V našem hotelu je možno také pořádat různá podniková školení, konference, oslavy výročí nebo jazykové kurzy. Příplatek za pokoj s balkonem 100,- Kč.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 620 Kč za osobu na noc!

Hotel Karel IV - Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování v pokojích pro 1 - 2 osoby, v apartmánu pro 2 osoby a suitu pro 3 - 4 osoby, v jehož ceně je zahrnuta i snídaně formou bufetu. Levnější jedno- a dvoulůžkové pokoje se společný sociálním zařízením naleznou návštěvníci v našem hostelu.

Hotel Karel IV - Možnosti stravování

Součástí hotelu je restaurace, vhodná pro různá podniková školení, konference, oslavy výročí, jazykové kurzy.

Hotel Karel IV - Okolí ubytování

Turnov samotný je centrem jednoho z nejkrásnějších koutů naší republiky - Českého ráje - a má výhodnou polohu jako výchozí bod pro výlety do blízkého okolí.Velké množství přírodních rarit: Hruboskalsko, Skalní město, zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, hrady Kost, Valdštejn, zříceniny Trosky, Frýdštejn, Zbirohy a mnohé další dávají možnost bohatého kulturního i turistického vyžití.
Naproti hotelu je Vám k dispozici třípatrový Bowling & Billiard Club - 4 bowlingové dráhy v prvních dvou patrech, 11 kulečníkových stolů a celkem 250 míst k sezení.
Zastávka: 5 mAutobusové nádraží: 500 mCentrum: 200 mVlakové nádraží: 2000 m

Fotografie Hotel Karel IV

Hotel Karel IV
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Karel IV

Velká mapa