Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Krásné Údolí, ubytování Český Krumlov

Vkusně a komfortně zařízený pension - hotel Krásné Údolí z konce 16.století nabízí neopakovatelnou atmosféru v pohádkově romantických pokojích v Českém Krumlově. Každému pokoji vévodí jméno dámy, každý pokoj má svůj příběh tak jako dům sám. Zveme Vás do pohádkového města, které ukrývá kouzelný penzion Krásné Údolí. Dýchne tu na vás atmosféra dávných dob, časů romantických hrdinů, statečných mužů a krásných žen. Právě krásné ženy (Eleonora, Josefína, Viktorie, Kateřina, Alžběta, Magdalena a Rozálie) nás inspirovali k vytvoření příběhů, z nichž každý tu má své místo. Přenesou vás do časů královského lesku a pravé šlechtické cti. Jména našich dam nejsou smyšlená. Opravdu zde žily a jejich… Více… osudy jsou natrvalo vryty do každého koutu tohoto domu. Jen nevíme, jestli příběhy, které jsme jim přisoudili, jsou pouhé pohádky. Nebo něco víc?...

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 698 Kč za osobu na noc!

Pension Krásné Údolí - Možnosti stravování

Specialitou je "snídaně do postele".
Posnídat můžete i na zahrádce u pensionu, kterou můžete využít i k příjemnému večernímu posezení.
Penzion nabízí nápoje a občerstvení.

Pension Krásné Údolí - Okolí ubytování

Naše město je samo o sobě bohatou sbírkou kulturních a historických památek, které si určitě zaslouží Vaší pozornost a návštěvu. Po celý rok se u nás pořádají různé kulturní a společenské akce. Snad mezi nejznámější patří Slavnosti pětilisté růže.
Český Krumlov - město UNESCO, je zárukou hodnotné dovolené, která ve Vás zanechá hluboký zážitek a určitě Vás přenese v čase o několik století zpět, aby Vám poskytlo své svědectví o své krásné a romantické minulosti.

Zastávka: 20 m
Autobusové nádraží: 800 m
Centrum: 700 m
Vlakové nádraží: 3000 m

Fotografie Pension Krásné Údolí

Pension Krásné Údolí
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Krásné Údolí

Velká mapa