Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Equitana Hotel Resort, ubytování Březnice

Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. K dalšímu vybavení hotelu patří příjemná resturace se zimní zahradou, letní terasou, kongresové salonky, wellness centrum, dětské hřiště, jízdárna a řada dalších sportovišť. Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. K dalšímu vybavení hotelu patří příjemná resturace se zimní zahradou, letní terasou, kongresové salonky, wellness centrum, dětské hřiště, jízdárna a… Více… řada dalších sportovišť.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 940 Kč za osobu na noc!

Equitana Hotel Resort - Vybavení pokojů

Vstup na pokoje je umožněn přes elektronickou čipovou kartu, zajišťující naprostou bezpečnost hostů a jejich věcí v pokoji. Všechny pokoje mají standardně sociální zařízení, satelitní TV, připojení na vysokorychlostní internet 4 Mb/s zdarma a telefon s přímou volbou. Apartmá jsou navíc vybavena audio sestavou a trezorem.

Equitana Hotel Resort - Možnosti stravování

RESTAURACE
Centrální restaurace – 100 míst, bar, bowling, rožeň, oddělený salonek, terasa
Zimní zahrada – 60 míst, klubové sezení, krb, otevřený gril, terasa
• Grilování na terase nebo v zimní zahradě
• Rauty, recepce, party
• Cateringové služby v celém areálu i mimo něj
• Svatební hostiny
• Degustace vín, prezentace kubánských doutníků

SVATBY
Svatba je bezesporu jeden z nejdůležitějších dnů v lidském životě. Je to den ovládaný city, den, na který se zpravidla nezapomíná. Jak a kde jej prožijete je pouze na vás.
My vám nabízíme standardní i netradiční způsoby pořádání svatebních hostin a oslav. Rádi vás obsloužíme v interiéru restaurace nebo kdekoliv jinde v našem areálu. Složení svatebního menu je pouze na vás a na vašem výběru.
Umíme připravit zcela formální svatbu nebo naopak něco zcela netradičního. Blízký renesanční zámek v Březnici je oblíbeným místem ke svatebním obřadům. Doprava k nám může být pak tradiční v automobilové koloně nebo v kočáře taženém koňmi.
Rádi Vám zajistíme fotografa, kameramana, svatební síň nebo zámeckou kapli, květiny, svatební pečivo a dorty. Máme pro Vás připravený katalog k nahlédnutí. Pro novomanžele je vždy připraveno novomanželské apartmá zdarma.
Bude nám ctí a velkým potěšením, když nás navštívíte a případně nás později seznámíte se svými potomky.

Equitana Hotel Resort - Okolí ubytování

EQUITANA HOTEL RESORT :
Equitana Hotel Resort leží v malebném prostředí podbrdské krajiny u Březnice na Příbramsku. Okolní krajina je optimální pro pěší a cykloturistiku, klidné prostředí Vám jistě dopomůže k regeneraci vašich sil. Svou charakteristikou, polohou a zařízením je hotel vhodným místem pro konání firemních akcí, pracovních zasedání, seminářů a prezentačních akcí.

Fotografie Equitana Hotel Resort

Equitana Hotel Resort
Zvětšit fotografii

Mapa Equitana Hotel Resort

Velká mapa