Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Ariston & Ariston Patio, ubytování Praha 3

Hotel Ariston & Ariston Patio je situovaný do prostředí starého Žižkova, do budov z konce 19. století. Pro hotel je typická jeho rodinná atmosféra, výhodná je i jeho poloha nedaleko obchodního a historického centra Prahy. Zastávka tramvaje v blízkosti hotelu. Hlavní vlakové nádraží pouhých 5 minut od hotelu. Hotel Ariston & Ariston Patio je situovaný do prostředí starého Žižkova, do budov z konce 19. století. Pro hotel je typická jeho rodinná atmosféra, výhodná je i jeho poloha nedaleko obchodního a historického centra Prahy. Zastávka tramvaje v blízkosti hotelu. Hlavní vlakové nádraží pouhých 5 minut od hotelu. Hotel Ariston & Ariston Patio disponuje 62 pokoji a 54 romantickými pokoji ve stylu belle epoque umístěnými v patiu… Více… typického žižkovského domu. K dispozici je lobby s recepcí, Wi-Fi internetovým připojením v celém hotelu zdarma, víceúčelový společenský sál s nezaměnitelným francouzským šarmem a kapacitou až 200 osob. Pro hosty je zde k dispozici soukromé parkoviště, rezervace je nutná. V blízkosti hotelu můžete navštívit celou řadu tradičních českých hospůdek s neopakovatelnou žižkovskou atmosférou, za zmínku stojí Žižkovská televizní věž, kulturní klub Palác Akropolis nebo obchodní centrum Palác Flóra. Ceny nezahrnují městský poplatek. Městský poplatek je 15 CZK/0.60 € za osobu a noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 803 Kč za pokoj na noc!

Hotel Ariston & Ariston Patio - Vybavení pokojů

Vybavení pokoje: Wi-Fi zdarma, satelitní TV, telefon s přímou provolbou, trezor, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, koupelna se sprchou nebo vanou vysoušečem vlasů.

Hotel Ariston & Ariston Patio - Možnosti stravování

V hotelu se nachází lobby bar a společenský sál včetně příjemného baru s kapacitou až 200 osob lze využít pro společenské akce, semináře, plesy, svatby a různá školení.
Bufetová snídaně je podávána ve snídaňové místnosti od 07:00 do 10:00.

Hotel Ariston & Ariston Patio - Okolí ubytování

Hotel Ariston & Ariston Patio se nachází ve čtvrti zvané Žižkov, která je pouze 1 km od centra města. Nedaleko se nachází známá Žižkovská televizní věž, kulturní klub Palác Akropolis a obchodní centrum Palác Flóra. Hlavní vlakové nádraží se nachází pouhých 5 minut od hotelu a tramvajová zastávka je umístěna jen pár kroků od hotelu.
Městskou hromadnou dopravou k Hotelu Ariston & Ariston Patio * zastávka tramvaje Husinecká (tramvaj číslo 5, 9, 26) * v blízkosti stanice metra Hlavní nádraží (trasa C) * Letadlem Z Mezinárodního letiště Praha Ruzyně autobusem AE (Airport Express) do zastávky Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží tramvají číslo 5, 9 nebo 26 do zastávky Husinecká. Pokračovat podél tramvajových kolejí. Hotel se nachází po 100m po levé straně. Vlakem Z Hlavního nádraží tramvají číslo 5, 9 nebo 26 do zastávky Husinecká. Pokračovat podél tramvajových kolejí. Hotel se nachází po 100m po levé straně. Z vlakového nádraží Holešovice metrem (trasa C) do stanice Hlavní nádraží a poté tramvají číslo 5, 9 nebo 26 do zastávky Husinecká. Pokračovat podél tramvajových kolejí. Hotel se nachází po 100m po levé straně.

Fotografie Hotel Ariston & Ariston Patio

Hotel Ariston & Ariston Patio
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Ariston & Ariston Patio

Velká mapa