Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel King David Prague, ubytování Praha 1

Plně certifikovaný Kosher Hotel KING DAVID Prague nabízí kvalitní ubytovací, stravovací a konferenční služby. Hotel King David Prague se nachází v samém centru Prahy pouze pár kroků od historického centra, nákupní zóny a obchodní oblasti. Hotel je umístěn v Hybersnké ulici, která je součástí staré Královské cesty. Hotel Terminus Prague nabízí ubytování v 68 prostorných klimatizovaných pokojích, F&B a konferenční služby. Hotel disponuje konferenční místností s kapacitou až 20 osob, která je vhodná pro prezentace či jednání. Příjemný pobyt hostům zajistí další služby jako směnárna, čištění oděvů či možnost parkování.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel King David Prague - Nabízené služby

Hotelová synagoga je otevřena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Shabbatové klíče jsou k disopzici všem na vyžádání.
Kosher certifikáty jsou umístěny na viditelném místě v prostorech hotelu.

Hotel King David Prague - Vybavení pokojů

Hotel poskytuje ubytování v elegantně zařízených a prostorných pokojích, které jsou plně klimatizovány. Všech 68 pokojů je vybaveno privátní koupelnou s vanou a toaletou, vysoušečem vlasů, speciálně komfortní postelovou matrací, minibarem, kávovarem,  vysokorychlostním internetovým připojením, LCD trezorem, telefonní linkou s přímou volbou, televizorem se satelitním příjmem vč. izraelských kanálů.V celém hotelu je pro naše klienty k dispozici bezdrátové připojení Wi-Fi zdarma.

Hotel King David Prague - Možnosti stravování

Snídaně formou studeného i teplého kosher bufetu je denně podávána v hotelové restauraci a je vždy zahrnuta v ceně ubytování. Pro váš klidný odpočinek podáváme snídaně v prodlouženém čase každý den od 7:00 do 10:30 hodin.
Přátelská atmosféra našeho stylového lobby baru nabízí možnost příjemného posezení a relaxaci u šálku dobré kávy či sklenice vína nebo piva za velmi příznivé lokální ceny. Hotelový lobby bar je vám k dispozici 24 hodin denně.

Hotel King David Prague - Okolí ubytování

Hotel King David Prague je situován v samém centru Prahy v bezprostřední blízkosti historického centra, nákupní zóny i obchodní oblasti. V pěší vzdálenosti se nachází většina pražských turistických zajímavostí, jako například Václavské náměstí, Náměstí Republiky, Staroměstské náměstí či Prašná brána. Největší pražské obchodní centrum Palladium je 800 metrů od hotelu, stejně tak jako Praha hlavní nádraží. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 20 km.
Hotel je situován 250 metrů od Hlavního nádraží. Taktéž i metro Hlavní nádraží - červená linka (C) a tramvajová zastávka Hlavní nádraží (tramvaje č. 5, 9, 26).

Fotografie Hotel King David Prague

Hotel King David Prague
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel King David Prague

Velká mapa