Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Extol Inn hotel, ubytování Praha 7

Hotel Extol Inn je ideální místo pro každého, kdo cestuje do Prahy za obchodem, zábavou i turistikou. Leží v klidné části moderní obchodní čtvrti Holešovic a díky výborné dopravní dostupnosti je vzdálen pouze 12 minut od historického centra Prahy. Hotel je bezbariérový a nekuřácký, disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, restaurací, konferenčními prostory i welness centrem. Hotel nabízí ubytování v celkové kapacitě 285 lůžek v několika typech pokojů (celkem 138 pokojů).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 684 Kč za pokoj na noc!

Extol Inn hotel - Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování ve 3 typech pokojů Pokoje typu EXECUTIVE - jsou vybaveny koupelnou, wc, SAT/TV, telefonem, kávovým setem, žehličkou, fénem a župany, zdarma připojení na internet a hosté mají bezplatný vstup do relaxačního centra Pokoje typu STANDARD - jsou vybaveny koupelnou, wc, SAT/TV, telefonem a fénem, možností připojení na internet zdarmaPokoje typu ECONOMY- APARTMÁNY s 2-3 pokoji, které navzájem sdílí koupelnu a wc

Extol Inn hotel - Možnosti stravování

snídaně formou bufetu včetně teplé nabídky je zahrnuta v ceně ubytování V hotelu se nachází restaurace, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni.

Extol Inn hotel - Okolí ubytování

V blízkém okolí hotelu se nachází veletržní areál Výstaviště Incheba Expo Holešovice, Křižíkova fontána, Mořský svět, Planetárium, Tesla aréna, O2 aréna, Národní galerie - Veletržní palác. V přímém sousedství hotelu můžete navštívit galerii moderního umění DOX, club SASAZU, club Mecca, club a divadlo La Fabrik, Bowlingbar a pro nákupy je k dispozici Holešovická tržnice.
150m od hotelu se nachází tramvajová zastávka Dělnická / U Průhonu a do 5 minut pešky stanice metra Nádraží Holešovice. Pro hosty, kteří přijíždějí autem leží hotel poblíž výpadovky na dálnici D8 (Teplice, Drážďany, Výstaviště PVA Letňany) a disponuje vlastním placeným parkovištěm.

Fotografie Extol Inn hotel

Extol Inn hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Extol Inn hotel

Velká mapa