Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL SLOVAN, ubytování Brno

Tříhvězdičkový hotel v centru Brna (snadno dostupný) s vlastními garážemi a internetem na pokoji (zdarma). Tříhvězdičkový hotel (83 pokojů) v centru Brna (snadno dostupný) s vlastními garážemi (144 míst k parkování). Pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, satelitní televizí (LCD - 36 programů), trezorem, rychlým internetem (zdarma) a telefonem. Součástí ubytovacích služeb je bufetová snídaně. Hostům je dále k dispozici: restaurace Bugatti (120 míst s WiFi zdarma) s celodenním provozem, kongresový sál a čtyři salonky (18 – 200 míst s WiFi zdarma), internetovský koutek (zdarma), noční klub s diskotékou, biliárová herna, pivnice, prodejna novin a časopisů, ruční myčka aut, copy centrum, sport centrum-spinning +… Více… kranking, solárium, masážní salon, kadeřnický a kosmetický salon. Parkování autobusů přímo před hotelem. Rezervace je platná do 18 hodin. V celém hotelu je k dispozici internet, který je zdarma. Na pokojích je pevné připojení, v restauraci a v sálech wi-fi.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 9 999 Kč za pokoj na noc!

HOTEL SLOVAN - Vybavení pokojů

Tříhvězdičkové pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, trezorem, satelitní televizí (LCD s 36 programy), internetem (zdarma) a telefonem. Součástí ubytovacích služeb je bufetová snídaně.

HOTEL SLOVAN - Možnosti stravování

Restaurace Bugatti je otevřena denně od 7 do 22 hodin. Mezinárodní a tradiční česká kuchyně.

HOTEL SLOVAN - Okolí ubytování

Hotel v centru Brna.
Hotel v centru Brna, veletrh - 4 km, Grand prix - 14 km, tramvajová zastávka: 100 m, autobusové nádraží: 2 km, vlakové nádraží: 2 km, letiště: 12 km

Fotografie HOTEL SLOVAN

HOTEL SLOVAN
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL SLOVAN

Velká mapa